Engellilerden duygulandıran klip - Son Dakika

Engellilerden duygulandıran klip

12.10.2019 22:35

Engellilerden duygulandıran klipBURSA - Bursa'nın İnegöl İlçesinde TSK ve şehitler için engelliler tarafından yapılan klip büyük beğini toplandı.

Engellilerden duygulandıran klip

BURSA - Bursa'nın İnegöl İlçesinde TSK ve şehitler için engelliler tarafından yapılan klip büyük beğini toplandı.

İnegöl'de Fatih Yıldırım tarafından çekilen klip büyük beğeni toplandı. Halk Eğitim Merkezi, İnegöl Müftülüğünde destek verdiği klipte tamamen engelli çocuklar yer aldı. TSK ve şehitler için çekilen klip kısa sürede her kesim tarafından beğenildi. Klipte engelliler Mehmetçiklerimize destek ve moral için yapılan klipte duygu dolu anlar yaşandı. Klibin sonunda işaret diliyle he bir ağızdan Yürümesekte, Yanınıza gelipte yardımınıza kışamasakta, halinizi görmesekte, durumunuzu bilmesekte sesiniz duymasakta size ses olmasakta bile dileriz dualarımız size ulaşsın ve sizi görünmeyen bilinmeyen duyulmayan tüm kötülüklerden korusun sizi çok seviyoruz ve Allah emanet ediyoruz.

Engellilerden duygulandıran klip
Engellilerden duygulandıran klip
Engellilerden duygulandıran klip
Engellilerden duygulandıran klip

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Engellilerden duygulandıran klip - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Berk Atan'ın İzmir'de yaşayan ailesi depreme evlerinde yakalandı 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Depremin vurduğu Seferihisar, havadan görüntülendi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı