Engin Altan Yalnız Rock'çı Rolünde - Son Dakika

Engin Altan Yalnız Rock'çı Rolünde

30.07.2013 06:03
Engin Altan Yalnız Rock'çı Rolünde, System.String[]

Engin Altan Düzyatan ve Özgü Namal'ın başrollerini oynadığı 'Bu İşte Bir Yalnızlık Var' isimli filmin çekimleri önceki gün başladı.

Tuna Kiremitçi'nin aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanan filmin yönetmenliğini 'Ketche' lakaplı Hakan Kırkavaç üstleniyor. Emin Gürsoy, Wilma Elles, Polat Bilgin ve Atiye'nin de rol aldığı filmin çekimleri, İstanbul ve İzmir'de gerçekleştiriliyor.

EŞİNDEN AYRI BİR MÜZİSYEN

Engin Altan Düzyatan, 'Bu İşte Bir Yalnızlık Var' filminde eşinden boşanmış, 9 yaşında bir kızı olan 'Mehmet' isimli eski bir rock'çıyı canlandırıyor. Özgü Namal ise filmde eşi kayıplara karışan 'Ayşe' karakterini oynuyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Engin Altan Yalnız Rock'çı Rolünde

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Engin Altan Yalnız Rock'çı Rolünde - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Derbi maçı sonrası Fenerbahçe taraftarının coşkusu stat çevresine taştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Evde çıkan yangında dumandan zehirlenen 2 çocuk hayatını kaybetti Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı