Enkaz altından çıkarılan Ayda'nın anne ve babası taşınmak için ev arıyormuş - Son Dakika

Enkaz altından çıkarılan Ayda'nın anne ve babası taşınmak için ev arıyormuş

04.11.2020 10:59

İzmir'de 91 saat sonra enkaz altından çıkartılan Ayda Gezgin'in anne ve babasının çöken apartmanı güvensiz buldukları ve 2 haftadır taşınmak için ev aradıkları ortaya çıktı.

İzmir depreminde Elif bebeğin enkazdan 65 saat sonra kurtarılmasıyla sevince boğulan Türkiye dün de 91 saat sonra Rıza Bey Apartmanı enkazı altında buzdolabı ve bulaşık makinesinin oluşturduğu yaşam üçgeni sayesinde hayatta kalan kalan 3,5 yaşındaki Ayda'nın kurtarılması ile umutlandı.

İKİ HAFTADIR EV ARIYORLARMIŞ

Tüm Türkiye'yi sevince boğan mucizenin yankıları sürerken Ayda'nın annesi Fidan Keskin Gezgin (38) ve babası Uğur Keskin'in, çöken apartmanı güvensiz buldukları ve 2 haftadır taşınmak için ev aradıkları ortaya çıktı.

PANDEMİ NEDENİYLE EVDEN ÇALIŞIYORDU

Fidan Keskin Gezgin mağaza müdürüydü. Pandemi nedeniyle evden çalışıyordu. Depremin olduğu gün eşini işe uğurlamış, Ayda ile birlikte evde kalmıştı. Ailecek en büyük zevkleri, gönül verdikleri Beşiktaş'ın maçlarını izlemekti.

ANNE MAALESEF KURTARILAMADI

Deprem Fidan Keskin Gezgin'i eşinden ve canından çok sevdiği yavrularından koparttı. Ailenin yakınları, "Fidan, Manisa Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuydu ve işinde çok başarılı, enerji dolu bir anneydi" dedi.

Enkaz altından çıkarılan Ayda'nın anne ve babası taşınmak için ev arıyormuş

Son Dakika Güncel Enkaz altından çıkarılan Ayda'nın anne ve babası taşınmak için ev arıyormuş - Son Dakika


YORUMLAR (5)
  • Kalender: Canım kızım benim mahvoldum seni o hale gelmene bilerek kast eden varsa ALLAH'a havale ediyorum, Ağlamaktan gözlerim şişti, ALLAH sana Annenin yokluğunu arattırmasın İNŞAALLAH. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Yiğit: Meleğim benim O anne degip en kaza bakması hiçbir zaman gözümün önünde gıtmeyecek.Allah sana uzun ömür ve sevdıklerinde hiç ayırmasın bir daha.... Cevap Yaz 8 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 9 bakanlıktaki atama kararları Resmi Gazete'de MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz Mahalleliyi ayağa kaldıran tabutu, cenaze arabası şoförünün bıraktığı ortaya çıktı Son Dakika: Galatasaray, Henry Onyekuru'nun transferi için Monaco ile görüşmelere başladı İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Babasının 2 tır şoförüyle tartıştığını gören çocuk, torpidodan aldığı silahla dehşet saçtı: 1 ölü, 1 yaralı