Son Dakika Haberleri: Enseye Buz Koymanın İnanılmaz Etkisi...(Feng Fu Yöntemi)

Enseye Buz Koymanın İnanılmaz Etkisi...(Feng Fu Yöntemi)

2 gün önce

Her gün bir buz küpünü vücudunuzdaki bir bölgeye koyduğunuzda sizi gençleştireceğini ve enerji ile dolduracağınız biliyor musunuz?Çinliler bu akupunktur noktasına Feng Fu adını vermişler, anlamı ise: Rüzgar konağı.Tek yapmanız gereken, Feng Fu noktasına 20 dakika boyunca buz koymak.

Her gün bir buz küpünü vücudunuzdaki bir bölgeye koyduğunuzda sizi gençleştireceğini ve enerji ile dolduracağınız biliyor musunuz?

Çinliler bu akupunktur noktasına Feng Fu adını vermişler, anlamı ise: Rüzgar konağı.Tek yapmanız gereken, Feng Fu noktasına 20 dakika boyunca buz koymak. Buzu sabit tutmak için bir bandajdan yararlanabilirsiniz. Bu uygulamaya başlarken 30-40 saniye boyunca üşümüş hissedebilirsiniz. Fakat bir süre sonra bu nokta ısınmaya başlayacak.Bakan Dönmez: Dünya Bankası ile 200 Milyon Dolarlık Bir Anlaşmaya Vardık ABD Enerji Bakanı'ndan Türk Akımı Projesi İçin Küstah Çıkış!

Deportivo Cali Forması Giyen Juan Sebastian Quintero, Silahlı Saldırıya Uğradı Hamas Saldırılara Karşılık Verdi, İsrail'i 200 Roketle Vurdu