Enver Yılmaz'dan Ünye'ye Teşekkür Ziyareti - Son Dakika

Enver Yılmaz'dan Ünye'ye Teşekkür Ziyareti

31.03.2014 17:30
Enver Yılmaz'dan Ünye'ye Teşekkür Ziyareti, System.String[]

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Enver Yılmaz, partisinin 20’de 20 yaptığı Ordu’da ilçelere teşekkür ziyaretlerine başladı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Enver Yılmaz, partisinin 20'de 20 yaptığı Ordu'da ilçelere teşekkür ziyaretlerine başladı.

Fatsa'nın ardından ikinci durağı olan Ünye'ye gelen Yılmaz, Cumhuriyet Meydanı'nda coşkuyla karşılanırken burada yaptığı konuşmada, "Ben sadece bize oy veren değil, tüm vatandaşlarımızın belediye başkanıyım; bütün Ordu'yu kucaklayacağız" dedi.

Yılmaz'ın Ünye ziyaretine AK Parti Ordu Milletvekilleri Fatih Han Ünal, İhsan Şener, eski milletvekilleri Cemal Uysal ve Eyüp Fatsa da eşlik etti. Ünye Cumhuriyet Meydanı'nda Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ile beraber vatandaşları selamlayan Yılmaz, burada teşekkür konuşması yaptı.

"İŞİMİZ SİZLERE HİZMET OLACAK"

Cumhuriyet Meydanı'nda ilk olarak konuşan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, 5 yıl boyunca gösterilen sevgi ve coşkuya layık olmak için çalışacaklarını ifade etti. Çamyar, "Sayın Başbakanımızın sizlere gönderdiği emanetlere sahip çıktınız ve bizleri hizmetkarınız olarak seçtiniz öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum. Sandıkların açılmasından itibaren sevgi ve coşku bizleri bekliyordu, bizler de 5 yıl boyunca bu sevgiye bu coşkuya layık olmak için çalışacağız. Tüm samimiyetimle, AK Parti'ye oy vermiş olsun olmasın, 30 Mart 2014 seçimlerinin galibi hiç şüphesiz ülkemizdir, bu millettir. Bugün bir kez daha Türkiye kazanmıştır, bugün bir kez daha demokrasi kazanmıştır, bugün bir kez daha milli irade kazanmıştır" diye konuştu.

"VERDİĞİMİZ HER SÖZÜN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ise vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkür ederek, kendilerini seçtikleri için asla pişman olamayacaklarını ve Ordu'nun hizmete doyacağını belirtti. Yılmaz konuşmasında, "Sizlerin desteğiyle çok şükür Ordu'da 20'de 20 yaptık ve Sayın Başbakanımıza çok güzel bir hediye verdik. 20'de 20 yapacağımızı söylediğimizde elbette birileri inanmamıştı ama ben, sizler Ordu'nun 19 ilçesi inanmıştı. Ben sadece bize oy veren değil, tüm vatandaşlarımızın belediye başkanıyım. Bütün Ordu'yu kucaklayacağız. Ordu, bizim Büyükşehir Belediye Başkanlığımız ile atılımlarını devam ettirecek. İnşallah büyükşehrimizin kuruluş süreciyle birlikte ilçelerimizle koordinasyon halinde ve uyumlu bir şekilde çalışacağımızı, Ünye'de verdiğimiz her sözün takipçisi olacağımızı yerine getireceğimizi sözlerimizin geride kalmayacağını göreceksiniz" ifadelerini kullandı. - ORDU

Enver Yılmaz'dan Ünye'ye Teşekkür Ziyareti
Enver Yılmaz'dan Ünye'ye Teşekkür Ziyareti
Enver Yılmaz'dan Ünye'ye Teşekkür Ziyareti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Enver Yılmaz'dan Ünye'ye Teşekkür Ziyareti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Bakan Koca'dan İstanbul'a bir iyi, bir kötü haber: Vaka sayısında yüzde 25 düşüş var, hastane ve yoğun bakımlar halen dolu Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz