Epic Games'deki 3 oyunu bedavaya alın ve sonsuza kadar sizin olsun - Son Dakika

Epic Games'deki 3 oyunu bedavaya alın ve sonsuza kadar sizin olsun

Ücretsiz oyunları almanız için yapmanız gereken tek şey bir Epic Games hesabı kurmanız. Bu ücretsiz oyunları 6 Ağustos 2020'ye kadar teklif bitmeden alırsanız, sonsuza kadar sizin olur ya da en azından güneş batıdan doğuncaya kadar.

Epic Games'deki 3 oyunu bedavaya alın ve sonsuza kadar sizin olsun, System.String[]

Ücretsiz oyunları almanız için yapmanız gereken tek şey bir Epic Games hesabı kurmanız. Bu ücretsiz oyunları 6 Ağustos 2020'ye kadar teklif bitmeden alırsanız, sonsuza kadar sizin olur ya da en azından güneş batıdan doğuncaya kadar.

Epic Games Mağazasında Ücretsiz Oyunlar

20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Sworcery EP oyunları verilen üç ücretsiz oyun olarak Mağaza'da yerini aldı. Roguelike türünde maceralara atılmak istiyorsanız, Epic Games Mağazasındaki ücretsiz oyunlar sizi düzinelerce saat eğlendirecek.

Eğer bu oyunları ücretsiz bir şekilde aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/20xx/home (20XX)

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/barony/home (Barony)

Kaynak: Hürriyet

YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş, tepki toplayan Iker Casillas paylaşımını sildi Siber saldırıya uğradığını duyuran Penti, duruma hemen müdahale ettiğini açıkladı Son Dakika: Kahreden ihmal! Beyrut Limanı'ndaki patlayıcı maddeler için 6 kez yargıya başvurulmuş İçişleri Bakanı Soylu: Türkiye'de bugüne kadar yaptığımız en yoğun denetimi gerçekleştireceğiz Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin Türkiye ekonomisine 70 milyar dolar vergi geliri sağlaması öngörülüyor Patlama sonucu yerle bir olan Beyrut Limanı, Lübnan ekonomisinin can damarıydı Bankadan çektiği 1 milyon TL'lik krediyi ödeyemeyen Yonca Evcimik icralık oldu Hastanenin güvenlik görevlisi, genç kadını mesajlarla taciz etti: Eşin uyuyorsa kapıyı aç eve geleyim Son Dakika: Çeşme'de Ukraynalı modelin darbedilmesiyle ilgili kaymakamın görev yeri değiştirildi Son Dakika: Bedelli ve dövizli askerlik ücretlerine zam geldi Denizde aşka gelen Akın Akınözü, sevgilisini öpmelere doyamadı Yoğun ilgi gören ejder meyvesi dalından toplanır toplanmaz adedi 15 liradan alıcı buluyor Sultangazi'de 3. katta şok: Daireyi doğumhaneye çevirmişler Vicdansız bakıcı, İstiklal Gazisinin yatalak eşine şiddet uyguladı! Olay anı kamerada 2 çocuk annesi telefonuna gelen linke tıklayınca 4 bin 500 lirasından oldu