Epic Games Mobilcileri Coşturuyor: Fortnite'ın 7.30 Sürümü Yayınlandı - Son Dakika

Epic Games Mobilcileri Coşturuyor: Fortnite'ın 7.30 Sürümü Yayınlandı

29.01.2019 13:59
Epic Games Mobilcileri Coşturuyor: Fortnite'ın 7.30 Sürümü Yayınlandı, System.String[]

Steam'le girdiği savaşla oyun dünyasının gündemine oturan Epic Games, mobil oyuncuları da unutmayarak 7.30 sürümünü yayınladı.

Epic Games, bir yandan oyunun Switch versiyonu için büyük bir güncelleme planlarken bir yandan da iOS ve Android oyuncuları için yenilikler sunmaya devam ediyor. Daha önce resmi olmayan şekillerde controller kullanan oyuncular için resmi destek geldi. Bununla birlikte oyuna Chiller bombası ve yeni bir turnuva eklendi.

Oyunu iOS'ta deneyimleyenler için MFI Controller desteği getirildi. Buna ek olarak Steelseries Nimbus ve Gamevice'de artık oyunda kullanılabilen cihazlar arasında. Android kullanıcıları için daha fazla iyi haberimiz var: Buna göre Galaxy Note 9, Honor View 20 ve Mate 20 X modellerine 60 FPS desteği getirildi. Bu sayede oyun çok daha akıcı ve keyifli bir hal alacak.

Eğer siz de güncellenen 7.30 sürümüyle Fortnite'ı indirmek isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz Açıklaması

Epic Games Mobilcileri Coşturuyor: Fortnite'ın 7.30 Sürümü Yayınlandı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Epic Games Mobilcileri Coşturuyor: Fortnite'ın 7.30 Sürümü Yayınlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Ermenistan Dağlık Karabağ'da PKK'lı teröristleri ön safta kullanıyor ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak