Erbaa Belediyesi Aşevi'nden ihtiyaç sahiplerine yemek - Son Dakika

Erbaa Belediyesi Aşevi'nden ihtiyaç sahiplerine yemek

25.04.2020 15:24
Erbaa Belediyesi Aşevi'nden ihtiyaç sahiplerine yemek, System.String[]

Erbaa Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine her gün sıcak yemek dağıtılıyor.

Erbaa Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine her gün sıcak yemek dağıtılıyor.

Erbaa Belediyesi tarafından ramazan ayının ilk günü yeniden faaliyete geçirilen aşevi, ramazan boyunca her gün 600 vatandaşa sıcak yemek dağıtımı yapacak.

Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, sosyal belediyeciliğe çok önem verdiklerini söyledi.

Ramazan ayının kardeşlik, dayanışma, huzur ve bereket ayı olduğunu vurgulayan Karagöl, "Bu mübarek ayda Erbaa Belediyesi Aşevi'ni yeniden faaliyete geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile belediye ekiplerimiz tarafından titiz çalışmalar neticesinde ramazan ayında 4 çeşit sıcak yemek çıkarıp vatandaşlarımızın evlerine kadar götürüyoruz. Kimsesizlerin kimsesi olmak için çıktığımız bu yolda yardım yapmak için adeta birbiri ile yarışan kıymetli Erbaalı hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Erbaa Belediyesi Aşevi'nden ihtiyaç sahiplerine yemek - Son Dakika


Son Dakika

FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockfeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı 15 gün önce kendisini vuran husumetlisini, şehir meydanında kurşunladı Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan kaçırılan 15 denizciyle ilgili açıklama: Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok "Cehennemi tercih ederdim" diyen İlyas Salman'dan tartışma yaratacak "Ahiret" çıkışı Ölümüne sebep olduğu adamı değil, aracını kontrol ederek olay yerinden kaçtı Güney Koreli ünlü rapçi Heon-cheol evinde ölü bulundu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı