Erbaa Protokolü Çamdibi Köyünde Bir Araya Geldi - Son Dakika

Erbaa Protokolü Çamdibi Köyünde Bir Araya Geldi

12.01.2012 12:03
Erbaa Protokolü Çamdibi Köyünde Bir Araya Geldi, System.String[]

Erbaa Çamdibi Köyü Dayanışma, Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği'nce hayata geçirilen "Çamdibi Köyünde Tarih, Doğa ve Kültürle Buluşma Projesi" kapsamında ilçe protokolü bir araya geldi.

Erbaa Çamdibi Köyü Dayanışma, Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği'nce hayata geçirilen "Çamdibi Köyünde Tarih, Doğa ve Kültürle Buluşma Projesi" kapsamında ilçe protokolü bir araya geldi. Proje, Erbaa Çamdibi köyünün doğal güzelliğini bozmadan, yapılacak düzenlemelerle turistlik ve ilgi çekici yerlerin tanınmasını amaçlıyor. Mesire ve şenlik yapılacak yerleri insanların hizmetine sunmak, köyde yaşayan kadınların köyün kültürünü kaybetmemeleri için kurs düzenlemek de planlanan projeler arasında yer alıyor.

Erbaa Çamdibi Köyü Dayanışma Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği Tarih, Doğa ve Kültürel Buluşma projesi kapsamında Çamdibi Köy Konağında yöresel köy yemeklerinin tanıtımının yapıldığı bir program düzenledi. Programda ilçe protokolü bir araya gelirken, yöresel yemek lezzetleri kursunu bitiren kadınlara sertifikaları ilçe Kaymakamı Erdal Çakır tarafından verildi. Çamdibi Köy Konağı'nda düzenlenen programa Erbaa Kaymakamı Erdal Çakır, Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan, İlçe Jandarma Komutanı, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri ve köylüler katıldı.

Dernek Başkanı Turgay Kaya, "Proje kapsamında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek, kurum müdürlerinden çalışmalara destek istedi.

Erbaa Protokolü Çamdibi Köyünde Bir Araya Geldi
Erbaa Protokolü Çamdibi Köyünde Bir Araya Geldi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Erbaa Protokolü Çamdibi Köyünde Bir Araya Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var