Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Adli Yıl Kokteyli - Son Dakika

Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Adli Yıl Kokteyli

07.09.2012 10:38
Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Adli Yıl Kokteyli, System.String[]

Van'ın Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yeni adli yılın başlaması nedeniyle hakim, savcı, avukat ve adliye personeli onuruna kokteyl düzenlendi.

Van'ın Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yeni adli yılın başlaması nedeniyle hakim, savcı, avukat ve adliye personeli onuruna kokteyl düzenlendi.

Tekevler Mahallesi Karataşlar mevkiinde hizmet vermekte olan prefabrik adliyede düzenlenen kokteyle Erciş Cumhuriyet Başsavcısı Kerem Arabacı, Erciş adliyesinde görev yapan Cumhuriyet savcıları, hakimler, ilçede görev yapan avukatlar ile adliye çalışanları katıldı. Kokteylde bir konuşma yapan Erciş Cumhuriyet Başsavcısı Kerem Arabacı, bugüne kadar yaptıkları gibi, bundan sonra da yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığını esas alarak görevlerini adil ve etkin şekilde yerine getirmek için tüm güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Adli yıl başlangıcını aslında yeni adliye binasında yapmayı planladıklarını ancak, bina inşaatının tamamlanmaması nedeniyle hizmet verdikleri prefabrik adliyede kokteyl düzenlemek zorunda kaldıklarını anlatan Başsavcı Kerem Arabacı, "Erciş Adliyesi'ne yeni atanan hakim ve savcı meslektaşlarım ile depremden bugüne değin özveriyle çalışan hakim ve savcı meslektaşlarıma, adliye personelimize, avukat arkadaşlarımıza yeni adli yılda üstün başarılar diliyorum. Prefabrik adliyeden, kalıcı adliye binamıza taşınıncaya kadar Erciş'teki adliye hizmetlerimizi aksatmadan en iyi şekilde yerine getireceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Amacımız, 'Adalet Mülkün Temelidir' sözünden yola çıkarak, Erciş'te adalet sistemini en doğru ve en hızlı bir şekilde çalıştırıp, vatandaşlarımıza seri ve adaletli bir hizmet sunabilmektir. Tüm arkadaşlarımın fedakarca görevlerini yerine getireceklerine de inancım tamdır" dedi.

Bu arada, düzenlenen kokteyle ilçeye yeni atanan Cumhuriyet savcıları Mahmut Bora Ekici, İdil Melek Soysal, hakimlerden Atilla Subaşı, Fatih Soysal, Berkay Altuğ, Mehmet Uyar, Ferruh Akyüz ile Hakan Ölmez de katıldı. - VAN

Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Adli Yıl Kokteyli
Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Adli Yıl Kokteyli

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Adli Yıl Kokteyli - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yenikapı-Hacıosman metrosunda yolcular, saat 19.23'te ayağa kalkarak İstiklal Marşı'nı okudu Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2,3 milyon dolar çalındı Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici