Ercişli Öğrencilere, İngilizce Kitap Yardımı - Son Dakika

Ercişli Öğrencilere, İngilizce Kitap Yardımı

Fono Yayın Evi ve Eğitim Kurumu'nca Erciş'e gönderilen 400 İngilizce kitap, öğrencilere dağıtıldı.

Fono Yayın Evi ve Eğitim Kurumu'nca Erciş'e gönderilen 400 İngilizce kitap, öğrencilere dağıtıldı.


19 Mayıs İlköğretim Okulu'nun İngilizce öğretmeni Cihat Albayrak'ın girişimleri sonucu, ilçeye gönderilen kitaplar, öğrencilere dağıtıldı.


Öğrencilerin daha iyi İngilizce eğitimi alması için girişimde bulunduğunu belirten Albayrak, Fono Yayın Evi ve Eğitim Kurumu'ndan kitap desteği istediğini söyledi.


Taleplerine olumlu yanıt verildiğini ve ardından Erciş 19 Mayıs İlköğretim Okulu'ndaki öğrencilere dağıtılmak üzere 400 İngilizce kitap gönderildiğini ifade eden Albayrak, şöyle konuştu:


"Gönderilen kitapları okulumuzun 4. sınıf öğrencilerine dağıttık. Gelen kitap kolilerinde sözlükler, hikaye kitapları, cd'ler, alıştırma kitapları da vardı. İngilizce'yi eğlenceli hale getirmek istedik. Bize kitap desteği sunan Fono Yayın Evi ve Eğitim Kurumu'na teşekkür ediyorum. Çocuklar için bir şeyler yapınca, daha çok mutlu oluyoruz. Öğretmenliğin en güzel tarafı da bu. İyi niyetli insanların yardımıyla, yarın yüzlerce öğrencimizin yüzünde tebessüm yaratacağız."


Muhabir: Ali Dağer/ Şener Toktaş


Yayıncı: Berin Arslan Çetin - VAN

YORUMLAR

Son Dakika

17:27 Selahattin Demirtaş'ın tahliyesi için yapılan başvuru reddedildi 17:22 AB temsilcisi ile basın açıklaması yapan Çavuşoğlu'nun patlattığı espiri salonu kahkahaya boğdu 16:28 Son 3 günde koronavirüs vakalarının en çok arttığı iller arasında olan kentte termometreler 52 dereceyi gösterdi 16:17 Dijital Türkiye Platformları üzerinden alınan barkodlu belgeler resmi belge sayılacak 15:00 CHP'li Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, makam odasının kapısını söktürdü 14:05 Küçük çocuğun yardım çığlığına koşan genç kadın, sapığı yakalayıp emniyete teslim etti 12:33 13 yaşındaki kız "10 yaşındaki çocuktan hamile kaldım" demişti! Bebeği dünyaya geldi 12:27 Cem Uzan'dan beklenmedik Selahattin Demirtaş çıkışı: Serbest bırakılmalı 12:22 2 kişiyi öldürdükten sonra börekçide yakalanan caninin kara listesinde bir kişinin daha olduğu ortaya çıktı 11:47 18 yıldır kayıp olan iş adamının yasak aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı! Diri diri yakmışlar 10:39 İYİ Partili vekilden skandal sözler: Salda'nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz 10:08 İstanbul'un göbeğinde güpegündüz sevgili şiddeti! Karnından ve baldırından yaraladı 09:34 Bunalıma giren bir çocuk babası, 9. kattan atlayarak intihar etti 09:21 Bursalı usta, yaptığı hat kalemlerini tanesi 175 liradan dünyaya satıyor 09:09 Oltayla bile balık tutulamayan çayda çıplak elle balık tutuyor