Erciyes 2021 Yol Bisikleti Yarışları'nın Grand Prix Develi etabı yapıldı - Son Dakika

Erciyes 2021 Yol Bisikleti Yarışları'nın Grand Prix Develi etabı yapıldı

18.07.2021 23:39
Erciyes 2021 Yol Bisikleti Yarışları'nın Grand Prix Develi etabı yapıldı, System.String[]

Kayseri'de gerçekleştirilen Erciyes 2021 Yol Bisikleti Yarışları'nda Grand Prix Develi etabı tamamlandı.

Kayseri'de gerçekleştirilen Erciyes 2021 Yol Bisikleti Yarışları'nda Grand Prix Develi etabı tamamlandı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ORAN Kalkınma Ajansı, Velo Erciyes ve Erciyes AŞ iş birliğinde düzenlenen yarışların Grand Prix Develi etabında kadın sporcular Yahyalı ilçesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'ndan start aldı.

Develi Kavşağı, Yeşilhisar, Çayırözü, Soysallı ve Develi Çevre Yolu'nu geçip Erciyes AŞ önünde sona eren parkurda kadınlar, 104 kilometre pedal çevirdi. Erkek sporcular ise 130 kilometrelik parkurda yarıştı.

Kadınlarda Rusya'dan Tatiana Antoshina birinci, Rusya'dan Margarita Syradoeva ikinci, Ukrayna'dan Maryna Varenyk ise üçüncü oldu.

Erkeklerde ise birinciliği Ukrayna'dan Mykhaylo Kononenko elde ederken Hollanda'dan Jeroen Meijers ikinci, Malezya'dan Metkel Eyob üçüncü sırayı aldı.

Türkiye'den de bisikletçilerin yer aldığı yarışlara, ABD, Rusya, Hollanda, Belçika, Ukrayna, Belarus, Panama, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Malezya, Fas, Kuveyt, İran, Irak ve Güney Afrika'dan 250 sporcu katılıyor.

Yarışlara 24 Temmuz'da koşulacak Vole Erciyes Junior Race etabıyla devam edilecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Erciyes 2021 Yol Bisikleti Yarışları'nın Grand Prix Develi etabı yapıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Yeniden Refah Partisi'nden korona hamlesi! Zorunlu PCR testlerinin kaldırılması için Danıştay'a gittiler 16:46 Yeniden Refah Partisi'nden korona hamlesi! Zorunlu PCR testlerinin kaldırılması için Danıştay'a gittiler Bilet fiyatlarını protesto eden Milan taraftarı karşılık aldı! Bilet fiyatları yarıya düştü 16:37 Bilet fiyatlarını protesto eden Milan taraftarı karşılık aldı! Bilet fiyatları yarıya düştü Frankfurt maçında penaltı kaçıran Pelkas'tan taraftara mesaj: Bu desteğin karşılığını fazlasıyla vereceğim 16:26 Frankfurt maçında penaltı kaçıran Pelkas'tan taraftara mesaj: Bu desteğin karşılığını fazlasıyla vereceğim
Koronavirüsten bile hızlı ve güçlü yayılan norovirüs belirtileri neler? 16:17 Koronavirüsten bile hızlı ve güçlü yayılan norovirüs belirtileri neler? Kadir Ezildi'nin programında ortalık birbirine girdi! Yarışmacı, aldığı puanı beğenmeyince rakibini kovdu 16:02 Kadir Ezildi'nin programında ortalık birbirine girdi! Yarışmacı, aldığı puanı beğenmeyince rakibini kovdu Galatasaray'da transferlerin maliyeti kasadan para çıkmadan karşılandı 16:00 Galatasaray'da transferlerin maliyeti kasadan para çıkmadan karşılandı
Elmalı davasında 6. duruşma! Çocuklarından ayrı kalan baba isyan etti 15:42 Elmalı davasında 6. duruşma! Çocuklarından ayrı kalan baba isyan etti Beşiktaş taraftarını çok sevdi! 'Come to Beşiktaş Haaland' sloganına kayıtsız kalamadı 15:31 Beşiktaş taraftarını çok sevdi! 'Come to Beşiktaş Haaland' sloganına kayıtsız kalamadı
Advertisement