Erciyes'in Zirvesinde Afrin Şehitlerini Andılar - Son Dakika

Erciyes'in Zirvesinde Afrin Şehitlerini Andılar

12.02.2018 16:16
Erciyes'in Zirvesinde Afrin Şehitlerini Andılar, System.String[]

HACILAR Gençlik ve Spor Dağcılık Kulübü üyeleri, Afrin'de şehit düşen askerler anısına Erciyes Dağı'nın 3 bin 916 metrelik zirvesine tırmanış gerçekleştirdi8'inci Geleneksel Uluslararası Hacılar Erciyes Kış Zirve Tırmanışı, hafta sonu 70 sporcunun katılımı ile yapıldı.

HACILAR Gençlik ve Spor Dağcılık Kulübü üyeleri, Afrin'de şehit düşen askerler anısına Erciyes Dağı'nın 3 bin 916 metrelik zirvesine tırmanış gerçekleştirdi

8'inci Geleneksel Uluslararası Hacılar Erciyes Kış Zirve Tırmanışı, hafta sonu 70 sporcunun katılımı ile yapıldı. Tipi ve fırtınaya karşın dağcılar, Erciyes Dağı'nın 3 bin 916 metrelik zirvesine çıkıp, Afrin şehitleri anısına saygı duruşunda bulundu, İstiklal Marşı okudu.

Etkinlikle ilgili konuşan Kulüp Başkanı Yusuf Hakan Özdemir, "Rüzgar çok şiddetliydi. Zirveye kar çubuğu ve kazma yardımı ile sabit hat kurduk. Tüm sporcular güvenli bir şekilde zirveye ulaştı.  Faaliyeti Afrin şehitlerimizin anısına gerçekleştirdik. Şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun" dedi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Erciyes'in Zirvesinde Afrin Şehitlerini Andılar - Son Dakika


Son Dakika

İngiltere, Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi finali öncesi kırmızı listeye aldı İngiltere, Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi finali öncesi kırmızı listeye aldı Beşiktaş'a Galatasaray derbisi öncesi peş peşe kötü haberler! 4 isim kadrodan çıkarıldı Beşiktaş'a Galatasaray derbisi öncesi peş peşe kötü haberler! 4 isim kadrodan çıkarıldı Akşener'in 'seçim iş birliği' mesajına DEVA ve Gelecek Partisi'nden itiraz var: Zemin kaybederiz Akşener'in 'seçim iş birliği' mesajına DEVA ve Gelecek Partisi'nden itiraz var: Zemin kaybederiz 250 şube açacak! ABD'nin ünlü Türk pizzacısı Türkiye'ye geliyor 250 şube açacak! ABD'nin ünlü Türk pizzacısı Türkiye'ye geliyor AK Parti'nin çizgi film videosunu amacına ulaştığı için sildiği öğrenildi AK Parti'nin çizgi film videosunu amacına ulaştığı için sildiği öğrenildi Yemek yapmak için mutfağa girmişti, ocağın üstündeki yılanla karşılaştı Yemek yapmak için mutfağa girmişti, ocağın üstündeki yılanla karşılaştı Belarus'ta kırmızı beyaz ayakkabı ve çorap giyen kadına para cezası verildi Belarus'ta kırmızı beyaz ayakkabı ve çorap giyen kadına para cezası verildi Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti! Kapanma öncesine dönmek için neredeyse 2 ay var Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti! Kapanma öncesine dönmek için neredeyse 2 ay var
Advertisement