Erciyes Platformu, Kayseri Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti - Son Dakika

Erciyes Platformu, Kayseri Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti

08.11.2019 16:28
Erciyes Platformu, Kayseri Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti, System.String[]

Ankara'da faaliyet gösteren Erciyes Platformu Başkanı Mustafa Alkan ve yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.

Ankara'da faaliyet gösteren Erciyes Platformu Başkanı Mustafa Alkan ve yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.

Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erciyes Platformu üyeleri ve vatandaşların Mevlit Kandili'ni tebrik etti.

Kayseri'nin her zaman güzelliklerle anılması için gayret ettiklerini belirten Büyükkılıç, "Kayseri'yi en iyi noktaya taşımak için gerek Kayseri'de gerekse Ankara'da işimizi takip ederek gayret ediyoruz. Çok şükür 7 aylık süreçte Ankara'da taleplerimize karşılık hiçbir konuda olumsuz yaklaşım olmadı. Tüm katkı sağlayanlara teşekkür ediyorum. 'Bu iş benim işim değil' demeden her işe emek veriyoruz. Cumhurbaşkanımızın son ziyaretinden sonra bürokrasinin bakışı çok daha olumlu hale geldi." diye konuştu.

Uluslararası Sağlık Hizmetleri AŞ'nin Ankara ve İstanbul'dan sonra ilk bürosunu Kayseri'de açacak olmasının önemini vurgulayan Büyükkılıç, son süreçte 1 milyar 200 milyon liralık prensipte kararları verilmiş yatırımların hayata geçirileceğini sözlerine ekledi.

Erciyes Platformu Başkanı Mustafa Alkan da, Büyükkılıç'ın geçmiş süreçteki başarılarını bildiklerini, Büyükşehir Belediye başkanlığında da çok büyük hizmetler yapacağına inandıklarını söyledi.

Kayseri için yapılan çalışmalara platform olarak her alanda destek olmak istediklerini ifade eden Alkan, Erciyes Platformu'nun kamu çalışanları ve iş adamlarından oluşan 500 üyesi bulunduğunu kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Erciyes Platformu, Kayseri Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Yeni koronavirüs genelgesi! Derneklerin ve STK'ların her türlü etkinlikleri 3 ay süreyle yasaklandı Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak İran, nükleer fizikçi Muhsin Fahrizade'nin ölümünden İsrail'i sorumlu tuttu Yılmaz Vural'ın doktorundan açıklama: Durumu ciddiyetini koruyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Genelev kraliçesi Manukyan'ın mirası davasında, çocuğunun olmadığını gösteren belge mahkemeye verildi Genç kadının hazin sonu! Düğününden 4 gün sonra koronadan öldü Hijyen kurallarını hiçe sayıp sahte peynir üreten firma, 55 bin lira ceza kesilerek kapatıldı