Erciyes Üniversitesi 21. Bahar Şenliği 1 Haziran'da başlayacak - Son Dakika

Erciyes Üniversitesi 21. Bahar Şenliği 1 Haziran'da başlayacak

31.05.2022 14:08
Erciyes Üniversitesi 21. Bahar Şenliği 1 Haziran'da başlayacak

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) 21. Bahar Şenliği'nin 1-4 Haziran'da gerçekleştirileceği bildirildi.

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) 21. Bahar Şenliği'nin 1-4 Haziran'da gerçekleştirileceği bildirildi.

ERÜ'den yapılan açıklamaya göre, Marianne Molu Amfi Tiyatro'da gerçekleştirilecekşenlikte, gün boyu çeşitli etkinlikler düzenlenecek ve Manga, Hande Ünsal, Fatma Turgut ile Feridun Düzağaç sahne alacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, göreve geldikleri günden bu yana öğrenci odaklı yönetim anlayışıyla hareket ettiklerini belirtti.

Eğitim öğretim faaliyetleri yanında, her türlü sosyal faaliyetlerde de öğrencilerinin yanlarında olmaya özen gösterdiklerini ifade eden Çalış, şenliğin yoğun ders ve sınav sürecinin ardından öğrenciler için büyük bir moral ve motivasyon olacağını kaydetti.

YORUMLAR
500
Video: İspanya'da Sürekli Kuraklık Nedeniyle Su Kısıtlamaları Başladı Video: İspanya'da Sürekli Kuraklık Nedeniyle Su Kısıtlamaları Başladı Erciyes Uluslararası Yol ve Dağ Bisikleti Yarışları'nın 4. etabı devam ediyor Erciyes Uluslararası Yol ve Dağ Bisikleti Yarışları'nın 4. etabı devam ediyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Erciyes Üniversitesi 21. Bahar Şenliği 1 Haziran'da başlayacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement