Erdem Moralıoğlu Nars ile Birlikte - Son Dakika

Erdem Moralıoğlu Nars ile Birlikte

23.02.2018 14:30
Erdem Moralıoğlu Nars ile Birlikte, System.String[]

NARS Cosmetics bugün moda tasarımcısı Erdem Moralıoğlu’yla uzun soluklu iş birliğini açıkladı.

Sınırlı sayıda üretilen Erdem for NARS Strange Flowers koleksiyonu dünya çapında Nisan 2018'de 13 parçalık göz, dudak ve yanak ürünleriyle lanse edilecek.

Özel tasarlanan kapsül makyaj koleksiyonu NARS'ın ikonik vizyonu ve güzellik felsefesiyle Erdem'in estetik imzası ve düşsel anlatımıyla bir araya geliyor. Cüretkar ve mütevazi tonlar, yumuşak dokunuşlu çiçekli ambalajları ve iş birliği için tasarlanan üç orijinal Erdem desenleriyle beklenmedik bir palet sunacak.

"NARS ile olan iş birliğimde estetiğimi keşfetmek, renk ve ürünler üzerinden farklı elementlerle sınırları ne kadar zorlayabileceğimizi görmek gerçekten çok ilginçti." dedi Erdem. "Yeni pigmentler ve paletler geliştirmek kozmetiğin kendisi kadar büyüleyiciydi."

NARS ve Erdem 2013'ten beri aralıklarla partnerlik gerçekleştiriyordu; Londra Moda Haftası'nda defile makyajında, Met Gala kırmızı halısında ve tasarımcının ERDEM X adlı 10. yıldönümü kitabında. Bu iki markanın makyaj koleksiyonunda ilk iş birliği.

Erdem Moralıoğlu Nars ile Birlikte

Kaynak: Pembenar

Son Dakika Kadın Erdem Moralıoğlu Nars ile Birlikte - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı