Son Dakika Haberleri: Atatürk Havalimanı'nın Yerine "Millet Bahçesi" Yapılacak

Atatürk Havalimanı'nın Yerine "Millet Bahçesi" Yapılacak

27 gün önce

TRT ortak yayınına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yeşilköy'deki Atatürk Havalimanı'nın yerine Millet Bahçesi yapılacak" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında 'Cumhurbaşkanı Özel Yayını' programında açıklamalarda bulunuyor. Erdoğan, " Atatürk Havalimanı'nı millet bahçesi yapacağız. Şehrin merkezinde istiyoruz ki böyle bir millet bahçesi olsun." diye konuştu.

Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

ERDOĞAN İLK SEÇİM MİTİNGİNİ ERZURUM'DA YAPACAK

İlk mitingimizi Erzurum'da başlatacağız. Çok çok farklı olacağını hissediyorum. Cumartesi oradayız.

Yarın seçim beyannamemizi açıklamak suretiyle, beyanname içerisinde ne var ne yok, tüm vatandaşlarımıza anlatacağız.

"ATATÜRK HAVALİMANI MİLLET BAHÇESİ OLACAK"

Atatürk Havalimanı ile bazı illerdeki eski stadları 'millet bahçesi' haline getireceğiz. Şehrin merkezinde istiyoruz ki böyle bir millet bahçesi olsun.

"KANAL İSTANBUL İLE ADETA YENİ ŞEHİRLER KURACAĞIZ"

Kanal İstanbul maalesef gecikti o, verilmiş sözümüzdü gecikti o. Kanal İstanbul ile beraber her iki yanda adeta yeni şehirler kuracağız. Yeni havalimanının yakın mesafesine 10 bin konutluk bir yer koyuyoruz ki oradaki personeli gidip gelirken zora sokmayalım.

"ÖTV'Yİ KALDIRIP YERİNE NEYİ KOYACAKSINIZ"

Erdoğan muhalefetin vaatlerinin sorulması üzerine ''ÖTV'yi kaldıracağız, bunun yerine neyi koyacaksın, böyle bir şey olur mu? Bunu azaltacağız desen ayrı mesale. Yerine koyacağını söyle. Benim vatandaşım bunlardan iyi biliyor bu hesapları, böyle bir şey olur mu olmaz mı?'' cevabını verdi.
Hande Erçel'in Bikinili Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı Muhammed Salah, Dünya Kupasında Çıktığı İlk Maçta Mısır Tarihine Geçti

Ünlü Spekülatör Soros'tan ABD ve AB'ye Erdoğan Uyarısı: Varlığını Her Devlette Hissettiriyor