Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Fikir İnsanlarını Ağırladı - Son Dakika

Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Fikir İnsanlarını Ağırladı

19.02.2015 16:11
Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Fikir İnsanlarını Ağırladı, System.String[]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düşünce kuruluşları temsilcileri, hukukçular, akademisyenler, gazeteci ve siyasetçilerle Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düşünce kuruluşları temsilcileri, hukukçular, akademisyenler, gazeteci ve siyasetçilerle Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gerçekleşen yemeğe, Ömer Çelik (Kültür ve Turizm Bakanı), Burhan Kuzu (İstanbul Milletvekili), Ahmet İyimaya (Ankara Milletvekili), Gülay Göktürk (Akşam Gazetesi), Burhanettin Duran (SETA), Güven Sak (TEPAV), Birol Akgün (SDE), Dr. Nafiz Can Paker (TESEV), Prof. Dr. Yavuz Atar (Anayasa Hukukçusu, YÖK Üyesi), Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, (Anayasa Hukuku, Hacettepe Üniversitesi), Prof. Dr. Gonca Bayraktar Durgun (Siyaset Bilimi, Gazi Üniversitesi) Prof. Dr. İsmail Coşkun (Sosyoloji, İstanbul Üniversitesi), Prof. Dr. Haluk Alkan (İletişim Fakültesi, Marmara Üniversitesi), Prof. Dr. Yusuf Şevki Hakyemez (Kamu Yönetimi, Karadeniz Teknik Üniversitesi), Doç.Dr. M. Akif Kireççi (Bilkent Üniversitesi), Doç. Dr. Hamit Emrah Beriş (Siyaset Bilimi, Gazi Üniversitesi) katıldı.

Yemekte ayrıca, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın da yer aldı.

Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Fikir İnsanlarını Ağırladı

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Politika Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Fikir İnsanlarını Ağırladı - Son Dakika


Son Dakika

Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı