Erdoğan'dan Demirtaş'ın yazdığı tiyatro oyununa: Milletim bunlara gereken dersi verecektir - Son Dakika

Erdoğan'dan Demirtaş'ın yazdığı tiyatro oyununa: Milletim bunlara gereken dersi verecektir

1 gün önce

"Ülkemizin nereden nereye kimler vasıtasıyla nasıl geldiğini göstermesi bakımından bu çok enteresandır. İnanıyorum ki benim aziz milletim, vakti saati geldiğinde bunlara gereken dersi verecektir." dedi.

Erdoğan'dan Demirtaş'ın yazdığı tiyatro oyununa: Milletim bunlara gereken dersi verecektir, System.String[]

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşinin de katıldığı için eleştirilere neden olduğu Demirtaş'ın yazdığı tiyatro oyunu ile ilgili, "Ülkemizin nereden nereye kimler vasıtasıyla nasıl geldiğini göstermesi bakımından bu çok enteresandır. İnanıyorum ki benim aziz milletim, vakti saati geldiğinde bunlara gereken dersi verecektir." dedi.


Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye için yazılan senaryolarda 2019'un bir yıkılış ve teslim oluş yılı olarak öngörüldüğünü belirterek, "Rabbimize binlerce şükürler olsun ki biz, 2019 yılını yeniden yükseliş yılı haline dönüştürdük." dedi.

Kaynak: Euronews.com

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 12:41 Son Dakika

Veteriner Hekimler Odası vatandaşları uyardı: Ölü kuşlara sakın dokunmayın
İstanbul'da tatil trafiği başladı! Yoğunluk yüzde 80'e ulaştı Metropoll'ün son anketine göre en çok beğenilen siyasetçi Erdoğan; ikinci sırada İmamoğlu var Hamaney'in kıldırdığı Cuma namazında Ruhani duaya kalmadan kalkıp gitti

Son Dakika Haberleri