Erdoğan'dan Esad ile Görüşme Sorusuna Yanıt: "Olabilir. Siyasette Küslük Olmaz" - Son Dakika

Erdoğan'dan Esad ile Görüşme Sorusuna Yanıt: "Olabilir. Siyasette Küslük Olmaz"

23.11.2022 16:03

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ile görüşmesinin anımsatılması ve Suriye Devlet Başkanı Esad ile görüşme ihtimalinin sorulması üzerine “Olabilir. Siyasette küslük, dargınlık olmaz. Eninde sonunda, en uygun şartta adımlar atılır” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ile görüşmesinin anımsatılması ve Suriye Devlet Başkanı Esad ile görüşme ihtimalinin sorulması üzerine "Olabilir. Siyasette küslük, dargınlık olmaz. Eninde sonunda, en uygun şartta adımlar atılır" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'deki grup konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ile görüşmesinin anımsatılması ve Suriye Devlet Başkanı Esad ile görüşme ihtimalinin sorulması üzerine Erdoğan, "Olabilir. Siyasette küslük, dargınlık olmaz. Eninde sonunda, en uygun şartta adımlar atılır" dedi.

Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ile ikinci bir görüşmenin planlanıp planlanmadığı ile ilgili soruya ise Erdoğan, "Tarih verilir mi" karşılığını verdi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Putin'in sağ kolu İstanbul geliyor! Kritik zirvede 3 konu başlığı masaya yatırılacak Putin'in sağ kolu İstanbul geliyor! Kritik zirvede 3 konu başlığı masaya yatırılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı: Gereken tedbir neyse aldık, alıyoruz, alacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı: Gereken tedbir neyse aldık, alıyoruz, alacağız

Son Dakika Güncel Erdoğan'dan Esad ile Görüşme Sorusuna Yanıt: 'Olabilir. Siyasette Küslük Olmaz' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement