Erdoğan'dan haritayı kapatmasını rica eden Putin'e mest eden cevap: Ne kadar çalıştığımızı görsünler - Son Dakika

Erdoğan'dan haritayı kapatmasını rica eden Putin'e mest eden cevap: Ne kadar çalıştığımızı görsünler

23.10.2019 16:40

Cumhurbaşkanı Erdoğan Soçi'deki görüşmede, basın mensuplarının görüntü aldığını fark edip masadaki haritayı kapatmasını rica eden Putin'e "Ne kadar çalıştığımızı görsünler" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında gerçekleşen kritik görüşmeye ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

ERDOĞAN, DOSYAYI MASAYA KOYDU

Görüşmenin basına kapalı kısmında Cumhurbaşkanı Erdoğan, kırmızı dosya içinde yanında götürdüğü, Suriye'de kurulması planlanan güvenli bölge haritasını masaya koydu.

"NE KADAR ÇALIŞTIĞIMIZI GÖRSÜNLER"

Bu esnada Putin, basın mensuplarının görüntü aldığını fark edip Erdoğan'dan masada açık duran dosyayı kapatmasını rica etti. Putin'in bu ricasını geri çevirmeyen Erdoğan, "Ne kadar çalıştığımızı görsünler" dedikten sonra dosyayı kapattı.

Erdoğan'dan haritayı kapatmasını rica eden Putin'e mest eden cevap: Ne kadar çalıştığımızı görsünler
Erdoğan'dan haritayı kapatmasını rica eden Putin'e mest eden cevap: Ne kadar çalıştığımızı görsünler

Son Dakika Güncel Erdoğan'dan haritayı kapatmasını rica eden Putin'e mest eden cevap: Ne kadar çalıştığımızı görsünler - Son Dakika


Son Dakika

12 kişinin cinayet zanlısı seri katil: Öldürecek olsam parası olanı öldürürdüm Futbol Ekonomi Formu'nda sinirler gerildi! Şenol Güneş ile Mustafa Cengiz tartıştı Koronavirüs tedavisi gören çift, 2 gün arayla hayatlarını kaybetti Spor yorumcusu Turgay Demir, canlı yayında Maradona'dan bahsederken el hareketi çekti Korona yasağını delen vatandaştan şaşırtan savunma: Adana'dan geldim, Adana'da yasak yok Kazada aracından çatıya fırlayan sürücünün arkadaşı konuştu: Şaşırdık, anlam veremedik Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor