Son Dakika Haberleri: Erdoğan'dan Trump'a Yanıt

Erdoğan'dan Trump'a Yanıt

5 gün önce

ABD Başkanı Trump'ın sosyal medya hesabından Brunson'un serbest bırakılmasına yönelik mesajının ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan da Twitter hesabından bir mesaj yayınladı.

Erdoğan'dan Trump'a Yanıt, System.String[]
ABD Başkanı Trump'ın sosyal medya hesabından Brunson'un serbest bırakılmasına yönelik mesajının ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan da  Twitter hesabından bir mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında "Umuyorum ki ABD ve Türkiye iki müttefike yakışır biçimde iş birliğine devam eder" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mesajı şöyle:

"Sayın Başkan @realDonaldTrump, her zaman vurguladığım gibi Türk yargısı kararını bağımsız bir şekilde verdi. Umuyorum ki ABD ve Türkiye iki müttefike yakışır biçimde iş birliğine devam eder. PKK, DEAŞ ve FETÖ başta olmak üzere terör örgütlerine karşı ortak bir mücadele yürütür."Trump: Kaşıkçı Ölmüşe Benziyor, Bunun Sonuçları Ağır Olacak Sevgilisiyle Samimi Görüntüleri Sızdırılan Bircan Bali, Ateş Püskürdü: Hesabını Vereceksiniz!

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'nun Kaşıkçı Cinayetinin Ses Kaydını Dinlediği İddia Edildi Gizem Hatipoğlu ve Şarkıcı Banu Parlak Doğum Yaptı