Erdoğan Hemşehrisinin Cenaze Namazına Katıldı - Son Dakika

Erdoğan Hemşehrisinin Cenaze Namazına Katıldı

06.01.2012 14:50
Erdoğan Hemşehrisinin Cenaze Namazına Katıldı, System.String[]

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını kıldığı Kasımpaşa Büyük Camisi'nde bir hemşehrisinin de cenaze namazına katıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını kıldığı Kasımpaşa Büyük Camisi'nde bir hemşehrisinin de cenaze namazına katıldı.

Üsküdar'daki konutundan çıktıktan sonra Kasımpaşa Büyük Camisi'ne gelen Başbakan Erdoğan, cuma namazını burada kıldı. Erdoğan, namazın ardından da trafik kazası sonucu ölen 48 yaşındaki Osman Nuri Öksüz'ün aynı camideki cenaze namazına katıldı.

Başbakan Erdoğan, Öksüz'ün bir süre omuzlarda taşınan tabutunun arkasından cenaze aracının yanına giderek, Öksüz'ün yakınlarına bir kez daha taziyelerini bildirdi.

Erdoğan, daha sonra yaklaşık 50 metre uzaklıktaki makam aracına yürürken bazı vatandaşlarla sohbet etti.

Başbakan Erdoğan, kendisine "Geçmiş olsun sayın Başbakanım" diye seslenenlere de el sallayarak, "Allah razı olsun" dedi.

Başbakan Erdoğan'a camide, kardeşi Mustafa Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu da eşlik etti. - İSTANBUL

Erdoğan Hemşehrisinin Cenaze Namazına Katıldı

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika Erdoğan Hemşehrisinin Cenaze Namazına Katıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 489,5 liradan işlem görüyor Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu Maltepe'de film senaryolarını aratmayan karantinadan kaçış planı! Kendilerini hakim ve savcı olarak tanıtmışlar Emekli milletvekili ve cumhurbaşkanlarına zam! İşte önümüzdeki yıl alacakları maaşlar Kocasını başka bir kadının evinde yakalayan eş, mahalleyi ayağa kaldırdı 8 yıl önce yanan odayı dava bitmediği için kilitli tutmak zorunda kalan aile, senelerdir aynı kabusu yaşıyor