Son Dakika Haberleri: Erdoğan'ın "Yakaladık" dediği Bağdadi'nin eşinin fotoğrafı ortaya çıktı

Erdoğan'ın "Yakaladık" dediği Bağdadi'nin eşinin fotoğrafı ortaya çıktı

5 gün önce

DEAŞ lideri Bağdadi'nin ABD tarafından yakalanmasının üzerine açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Biz de hanımını yakaladık, yaygara yapmadık" dediği Bağdadi'nin eşinin fotoğrafı ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'deki Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 70. Yıl Kutlama Töreni'nde DEAŞ lideri Bağdadi'nin eşinin yakalandığını duyurmuş ve ABD'yi sert sözlerle eleştirmişti. Erdoğan'ın açıklamasının üzerinden kısa bir süre sonra Bağdadi'nin eşine ait fotoğraf da ortaya çıktı. Öte yandan, Erdoğan'ın konuşmasında söylediği Bağdadi'nin kız kardeşi ve kız kardeşinin kocasının fotoğraflarına da ulaşıldı.

İşte Bağdadi'nin eşi Esma Feysi Muhammed el Kubeysi'nin fotoğrafı:

KIZ KARDEŞİ VE ENİŞTESİNİN DE FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe'de yaptığı açıklamada, "Bağdadi kendini tünelde imha etti. Biz de hanımını yakaladık ama bakın yaygara yapmadık, ilk defa şimdi bugün açıklıyorum. Aynı şekilde kız kardeşini, eniştesini, onları üstelik de Suriye tarafında yakaladık. Şu anda biz bu noktada çalışmalarımızı en güçlü şekilde sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz" demişti. Bu açıklamaların üzerinden Bağdadi'nin eşinin yanı sıra kız kardeşinin ve kız kardeşinin kocasının da fotoğrafları ortaya çıktı.

Bağdadi'nin kız kardeşi Resmiye Avad
Resmiye Avad'ın kocası
Erdoğan'ın Yakaladık dediği Bağdadi'nin eşinin fotoğrafı ortaya çıktı
Haber Yayın Tarihi: 07.11.2019 02:36 Erdoğan'ın yeni danışmanı Şeyda Nur Karaoğlu kimdir?
Kılıçdaroğlu'na, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten 50 bin TL manevi tazminat cezası Tampon bölgede kalan DEAŞ'lı terörist geceyi arabada geçirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump'ın görüşme saati belli oldu