Son Dakika Haberleri: Erdoğan Müjdeyi Verdi! Ankara ve İstanbul'un Ardından Bursa'da da Tanzim Satış Başlıyor

Erdoğan Müjdeyi Verdi! Ankara ve İstanbul'un Ardından Bursa'da da Tanzim Satış Başlıyor

2 ay önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gökdere Meydanı'nda düzenlenen mitingde tanzim satışların Bursa'da da başlayacağını söyledi.

Yüksek fiyat artışları nedeniyle hükümet belediyeler aracılığıyla tanzim satışları başlattı. İlk olarak İstanbul ve Ankara'da başlayan uygulama fiyatların düşmesine neden oldu. Diğer şehirlere de yayılacağı söylenen tanzim satış için 3. şehir belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gökdere Meydanı'nda düzenlenen mitingde tanzim satışların Bursa'da da başlayacağını söyledi.

"BURSA'DA 3 YERDE TANZİM SATIŞ NOKTASI FAALİYETE GEÇİYOR"

Erdoğan konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

"Bunlar bize dövizle faizle saldırdılar hiçbir şey olmadı. Şimdi de domates patlıcan biber bunlarla saldırıyorlar. Biz de karar aldık dedik ki tanzim satışlarımızı kuruyoruz. Birazdan oturacağız konuşacağız. Bursa'da da başlıyoruz. Bursa'mızda da aynı şeyi yapacağız. Marketler rahatsız oluyorlar kusura bakmayın. Çıkmış birileri ne diyor bu diyor serbest piyasaya ters. O serbest piyasa haftalık ürünlerle alakalı değil o kalıcı ürünlerle ilgili. Buzdolabı çamaşır makinesinde yaparsan doğrusun. Fiyatlar yarıya indi daha da inecek. Bursa'da bugün 3 yerde tanzim satış noktası faaliyete geçiyor. Yakında bu 10'a ulaşacak. Bakliyat temizlik ürünleri için de aynı uygulamaya geçiyoruz."
Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu Hande Erçel'in Makyajsız Hali Sosyal Medyada Gündem Oldu Kılıçdaroğlu'nun İdam Edilmesini İsteyen Akit Muhabiri Mehmet Özmen, Kovuldu!