Erdoğan ve Belluci'ye Figüran Aranıyor - Son Dakika

Erdoğan ve Belluci'ye Figüran Aranıyor

08.07.2011 11:55
Erdoğan ve Belluci'ye Figüran Aranıyor, System.String[]

Yılmaz Erdoğan ve Monica Belluci'nin rol alacağı filmde oynamak üzere 20 yaş ve üzeri figüranlar aranıyor.

Nevşehir'de, Ağustos ayı içerisinde çekilecek olan Yılmaz Erdoğan ve Monica Belluci'nin rol alacağı filmde oynamak üzere 20 yaş ve üzeri figüranlar aranıyor.

Dünyaca ünlü İtalyan asıllı oyuncu Monica Bellucci ve Türkiye'nin önemli sanatçılarından Yılmaz Erdoğan ve Beren Saat'in başrollerini paylaştığı Türk- İran ortak yapımı "Gergedanlar Mevsimi" adlı filmi, ödüllü ünlü İranlı Yönetmen Bahman Ghobadi yönetiyor. Çekimleri İstanbul'da devam eden filme, Ağustos ayından itibaren doğa, manzara, kültür ve inanç turizmi yörelerinden Kapadokya Bölgesi'nin merkezi Nevşehir'de devam edilecek. Film ekibi, çekimler öncesi şehirli görünümünde 150 kişi arıyor. Başvurular, 15 Temmuz 2011 Cuma gününe kadar devam edecek. Başvuru yapmak isteyenler, Kapadokya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (KAFSİD)'ne başvurmaları gerekiyor.

Filmin yönetmeni Bahman Ghobadi ve film ekibi ile oyuncular Monica Bellucci, Yılmaz Erdoğan, Mart ayı içerisinde filmin çekileceği mekanları görmek üzere Nevşehir'e gelmiş, Kapadokya'da bir hafta kalmışlardı.

Erdoğan ve Belluci'ye Figüran Aranıyor
Erdoğan ve Belluci'ye Figüran Aranıyor

Kaynak: CHA

Son Dakika Kültür Sanat Erdoğan ve Belluci'ye Figüran Aranıyor - Son Dakika


Son Dakika

Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi Eski Galatasaraylı Didier Drogba'nın eşini aldattığı görüntüler ortaya çıktı Selçuk Özdağ'dan evinin önündeki saldırı sonrası ilk açıklama: Beş kişiydiler, ikisi sopalarla vururken biri silah tutuyordu Çanakkale üzerinde bir uçağın çizdiği belirsiz rota sosyal medyada merak konusu oldu Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final kura çekimi gerçekleşti Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı