Ereğli Belediye Başkanı Posbıyık'a Ziyaretler - Son Dakika

Ereğli Belediye Başkanı Posbıyık'a Ziyaretler

05.01.2012 16:40
Ereğli Belediye Başkanı Posbıyık'a Ziyaretler, System.String[]

Bölücek Mahallesi Muhtarı İsmail Şişman ile İlköğretim Okulu Müdürü Rasim Durmuş ve bazı öğrenciler, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı ziyaret etti.

Bölücek Mahallesi Muhtarı İsmail Şişman ile İlköğretim Okulu Müdürü Rasim Durmuş ve bazı öğrenciler, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ı ziyaret etti.

Posbıyık, ziyarete ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, belediye sınırlarına yeni katılarak mahalle olan köylere belirlenen program kapsamında hizmet verildiğini belirtti.

Mahallelerdeki altyapı çalışmaların sürdüğünü anlatan Posbıyık, şunları kaydetti:

"Bölücek belediye sınırlarına yeni katılan mahalle olmasına rağmen o bölgede çalışmalarımız sürüyor. Okulumuzun sıkıntılarını da biliyoruz. O bölgeye yeni bir okul yapılması bizim en büyük temennimiz. Belediye sınırlarına yeni dahil olan mahalleler bizim için önemlidir. Bu mahallelerde belirlediğimiz program dahilinde çalışmalarımız 2012'de büyük bir yoğunlukla devam edecek."

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ereğli Belediye Başkanı Posbıyık'a Ziyaretler - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 6 kullanıcı tespit edildi 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi