Ereğli'de Dereceye Giren Sporcu Öğrenciler Ödüllendirildi - Son Dakika

Ereğli'de Dereceye Giren Sporcu Öğrenciler Ödüllendirildi

13.01.2012 12:40
Ereğli'de Dereceye Giren Sporcu Öğrenciler Ödüllendirildi, System.String[]

İl bazında ilçelerarası yapılan spor müsabakalarında çeşitli branşlarda il ve ilçe birinciliği elde eden Atatürk Lisesi öğrencileri düzenlenen törenle ödüllendirildi.

İl bazında ilçelerarası yapılan spor müsabakalarında çeşitli branşlarda il ve ilçe birinciliği elde eden Atatürk Lisesi öğrencileri düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Atatürk Lisesi'nde gerçekleşen ödül törenine Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Şimşek, Şube Müdürü Hikmet Sevgi, Atatürk Lisesi Müdürü İbrahim Hakkı Kocataş katıldı.

İlçe Mili Eğitim Müdürü Şimşek, programda yaptığı konuşmada, spor alanında elde edilen başarıların çok önemli olduğunu belirterek, öğrencilerin derslerini aksatmadan spor faaliyetlerini de başarılı bir şekilde götürmeleri gerektiğini kaydetti.

Şimşek, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Daha sonra program, kızlar masa tenisi ve kızlar kros atletizm il birinciliklerinin yanı sıra futbol alanlarında il ve ilçe bazında dereceye giren öğrencilere protokol tarafından madalyalarının verilmesi ile son buldu.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ereğli'de Dereceye Giren Sporcu Öğrenciler Ödüllendirildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı