Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı

03.03.2015 12:12
Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Toplantısı, Kaymakam İbrahim Çay başkanlığında gerçekleştirildi.

Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Toplantısı, Kaymakam İbrahim Çay başkanlığında gerçekleştirildi.

Çay, yaptığı konuşmada, birlik tarafından 2015 yılı içerisinde 2 milyon 340 bin lira bütçe ayrıldığını, ilçenin her noktasına hizmet götürebilmek için çaba gösterdiklerini belirtti.

Köylere 55 kilometre yol, 55 bin metrekare de kilitli parke yapılması yönünde daha önceki toplantıda karar alındığını hatırlatan Çay, şunları söyledi:

"Bu kararlara ilave olarak 42 kilometre ikinci kat asfalt malzemesi, 100 bin metrekare de parke alımı yapacağız. Her köy muhtarımıza bin metre kare parke sözü vermiştik, bunların dağıtımına kısa sürede başlayacağız. Yine bu dağıtılan parkeleri kısa sürede değerlendiren muhtarlarımıza da ödül olarak 10 bin metrekarelik bir parke hediye olarak vereceğiz."

Kaymakam Çay,  ayrıca ilçeye bağlı Bakırlık ve Bayat köylerinde köprü yapılması yönünde de encümen tarafından karar alındığını kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaraylı taraftarlar, başkanlığa Bahattin Demirbilek'i istiyor Son Dakika: Bugünden itibaren aşılama programının 2. adımına geçilerek huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak Sağlık Bakanı Koca: 830 bin sağlık çalışanımız aşının ilk dozunu oldu Prof. Dr. Durmuş Kaya koronavirüse yenildi Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde