Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı - Son Dakika

Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı

13.04.2015 15:08
Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı, System.String[]

Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı, Kaymakam İbrahim Çay başkanlığında gerçekleştirildi.

Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı, Kaymakam İbrahim Çay başkanlığında gerçekleştirildi.

Çay, Müftülük Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, ödenek sorunu bulunmadığını, muhtarların taleplerine karşılık verdiklerini söyledi.

Köylerde altyapı yönünden önemli hizmetler gerçekleştirildiğini anlatan Çay, "Yatırımların en büyük destekçileri muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdır. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. 1 lira verdik, onlar 5 liralık iş yaptılar. Yağmurun altında yaşlı genç herkes canla başla çalışıyor. Bunu görüp de çalışan muhtara yardım etmemek elde bile değildir" diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ereğli'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü