Ereğli'de Okul Binalarında Bakım Çalışmaları - Son Dakika

Ereğli'de Okul Binalarında Bakım Çalışmaları

22.06.2015 11:24
Ereğli'de Okul Binalarında Bakım Çalışmaları, System.String[]

Ereğli ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından 6 okulun bakım ve onarım, 1 okulun da doğalgaza dönüşüm ihaleleri yapıldı.

Ereğli ilçesinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından 6 okulun bakım ve onarım, 1 okulun da doğalgaza dönüşüm ihaleleri yapıldı.

Kaymakam İbrahim Çay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, eğitim ve öğretime ara verilmesinin ardından okulların bakım ve onarım çalışmaları için gerekli ihale sürecinin tamamlandığını ifade etti.

Okulların bakım ve onarımı ile doğalgaza dönüşümüyle ilgili ihalelerin sorunsuz yapıldığını belirten Çay, "İhalelerde yaklaşık maliyetin altında rakamlar verildi. Eğitim ve öğretime ara verilmesi ile okullarımızda yaşanan fiziki sorunları ortadan kaldıracağız. Doğalgaz sistemine kavuşacak olan Kestaneci İbrahim İzmirlioğlu Okulu ile ilçe genelinde tüm okullarımız doğalgaza dönüşmüş olacak" diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ereğli'de Okul Binalarında Bakım Çalışmaları - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fernando Muslera, Denizlispor maçıyla 7 ay sonra sahalara döndü Trump'a 5 yıl önceki sözleri üzerinden sert gönderme: Cehennem çukuru 'güle güle' diyor Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Son Dakika: İspanya'nın başkenti Madrid'in merkezinde şiddetli bir patlama meydana geldi Son dakika: Türkiye'nin 2019 yılı vergi rekortmenleri belli oldu Gelin ve damadın birbirlerine yaptıkları şaka sosyal medyayı ikiye böldü Şarkışla Belediyesi'nde işçilerin maaşına yüzde 50 zam yapıldı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı