Ereğli İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı - Son Dakika

Ereğli İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı

04.04.2015 12:38
Ereğli İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı, System.String[]

Ereğli İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Kaymakam İbrahim Çay başkanlığında gerçekleştirildi.

Ereğli İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Kaymakam İbrahim Çay başkanlığında gerçekleştirildi.

Kaymakam İbrahim Çay, toplantıda yaptığı konuşmada, bir bütünlük içerisinde hareket ettiklerini belirterek, vatandaşların kamu kurum ve kuruluşlarından güler yüzlü ve şefkatli hizmet alabilmeleri için ellerinden gelen çabayı ortaya koymaya çalıştıklarını söyledi.

Kamu binalarının tertip ve düzen içerisinde bulunmasını isteyen Kaymakam Çay, "Özellikle hijyen anlamında pırıl pırıl olmak zorundayız. Deterjan ve temizlik malzemesi açısından hiçbir sıkıntı yoktur. Son yıllarda kurum ve kuruluşlarımızın bizden talep ettiği ne var ise karşılıyoruz, her türlü ödeneğimiz mevcut" dedi.

Çay, kamu kurum ve kuruluşlarına yeni alınan personelin, hizmet içi eğitimden geçirilmesini vurgulayarak, daire müdürlerinin ve personelinin teknolojinin yeniliklerine açık olması gerektiğini sözlerine ekledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ereğli İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Konuta büyük zam yolda! Kademeli olarak yüzde 50'ye varan fiyat artışı bekleniyor Kiracı 'Allah belanızı versin' yazılı not bırakıp evini yaktı, binayı dumanlar sardı Müthiş geri dönüş gerçekleştiren Beşiktaş durdurulamıyor! Liderliği sürdürdüler Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti