Ereğli Satranç Birinciliği Hafta Sonu Gerçekleştirilecek - Son Dakika

Ereğli Satranç Birinciliği Hafta Sonu Gerçekleştirilecek

17.02.2012 16:52
Ereğli Satranç Birinciliği Hafta Sonu Gerçekleştirilecek, System.String[]

Zonguldak Ereğli Erdemir Satranç İhtisas Kulübü Başkanı İskender Hatip, 2012 Ereğli Birinciliği Turnuvası düzenleyeceklerini söyledi.

Zonguldak Ereğli Erdemir Satranç İhtisas Kulübü Başkanı İskender Hatip, 2012 Ereğli Birinciliği Turnuvası düzenleyeceklerini söyledi.

Her yıl düzenli olarak Ocak ya da Şubat aylarında gerçekleştirilen Ereğli Birinciliği Satranç Turnuvası, bu yıl 18-19 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek. Erdemir Satranç İhtisas Kulübü Başkanı İskender Hatip, turnuvanın, Cumhuriyet Halk Evleri'nde gerçekleştirileceğini belirterek, tek kategoride oynatılacak turnuva için oyunculara 75 dakika süre verileceğini dile getirdi.

İskender Hatip, 18 Şubat 2012 Cumartesi (yarın) bütün sporcuları Cumhuriyet Evleri'ndeki satranç turnuvasına davet etti. Hatip, "Turnuva, 18 Şubat 2012 Cumartesi günü saat 13.30'de başlayacaktır, son kayıt aynı gün saat 13.15'dir. Turnuva tek kategoride oynanacaktır. Turnuva, İsviçre Sistemi ile 5 tur oynanacaktır. Oyuncu sayısına göre kategorilerin tur sayısını artırmada ya da azaltmada başhekim yetkilidir. Turnuva, TSF lisanslı ve vizeli her oyuncuya açıktır. Oyun süresi olarak 75 dakika ani bitiştir, notasyon zorunludur. Eşitlik bozmada sırasıyla Solkoff, Median alttan 1 ve kademeli sistem kullanılacaktır. Turnuvada Fide ve TSF kuralları geçerlidir. Turnuva sonuçları UKD hesabı için TSF'ye gönderilecektir. Turnuvaya giriş ücreti 3 TL'dir. Turnuvada ilk 3'e madalya verilecektir. Ayrıca, 10 yaş altında ilk 5'e 'İSEM Çocuk Satranç Dergisi' ve ilk 3'e başarı belgesi verilecektir." dedi.

Ereğli Satranç Birinciliği Hafta Sonu Gerçekleştirilecek

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Ereğli Satranç Birinciliği Hafta Sonu Gerçekleştirilecek - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Burak Yılmaz, Nice maçından sonra ettiği küfürler nedeniyle özür diledi Galatasaray'dan Fatih Terim tweeti: Bizim kırmızı çizgimizdir Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu Kız meselesi yüzünden çıkan tartışmada tüfekle vurulan genç, hayatını kaybetti Devrilen iş makinesinin altında kalan işçi, feci şekilde can verdi Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları