Erfelek'te Öğrenci Velilerine"Etkili Çocuk İletişimi" Eğitimi - Son Dakika

Erfelek'te Öğrenci Velilerine"Etkili Çocuk İletişimi" Eğitimi

02.01.2012 19:20
Erfelek'te Öğrenci Velilerine

Erfelek ilçesinde öğrenci velilerine "Etkili Çocuk İletişimi" eğitimi düzenlendiği bildirildi.

Erfelek ilçesinde öğrenci velilerine "Etkili Çocuk İletişimi" eğitimi düzenlendiği bildirildi.

Atatürk İlköğretim Okulu Rehberlik Servisi'nce Atatürk İlköğretim Okulu'nda düzenlenen seminere öğrenciler ve veliler katıldı.

Eğitimde, Atatürk İlköğretim Okulu Rehber Öğretmeni Umut Karadayıoğlu, anne ve babaların çocukları ile devamlı iletişim halinde olması gerektiğini, iletişim kopukluğunun başarısızlık ve diğer sorunları beraberinde getireceğini ifade etti.

Çocukla iletişimde dikkat edilmesi gereken temel ilkeleri slayt eşliğinde anlatan Karadayıoğlu, çocuğun gelişiminde büyük etkiye sahip olan konular hakkında velilere bilgiler verdi.

- SİNOP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Erfelek'te Öğrenci Velilerine'Etkili Çocuk İletişimi' Eğitimi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe-Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı 130 bin TL'lik altınlarını bulmak için Müge Anlı'ya başvurdular! Hayırsever vatandaş imdatlarına yetişti Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı TOGG'dan yerli otomobilin fabrikasının inşaatıyla ilgili paylaşım: Çalışmalar hızla devam ediyor Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi Böyle taktik görülmedi! Gelin ve damadı düğünlerinde sahte altınla dolandırdı Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi