Ergani'de Sigara Denetimleri - Son Dakika

Ergani'de Sigara Denetimleri

02.01.2012 17:40
Ergani'de Sigara Denetimleri, System.String[]

Diyarbakır'ın Ergani ilçesindeki işyerlerine yönelik sigara denetimleri artırıldı.

Diyarbakır'ın Ergani ilçesindeki işyerlerine yönelik sigara denetimleri artırıldı.

Ergani Belediyesi, ilçe Sağlık Grup Başkanlığı ve ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin işbirliğiyle gerçekleştirilen denetimlerde, işyerlerinde sigara yasağına uyulup uyulmadığı tespit edildi.

Denetim ekibinde yer alan sağlık memuru Ali Karadeniz, yaptığı açıklamada, kapalı alanlarda uygulanan sigara içme yasağına tüm vatandaşların uyması gerektiğini söyledi.

Gerçekleştirdikleri denetimlerde gerek işletme sahiplerinin gerekse de vatandaşların konu ile ilgili bilinçlenmesini sağladıklarını ifade eden Karadeniz, denetimlerin süreceğini, amaçlarının sigara yasağının ilçede uygulanmasını sağlamak olduğunu belirtti.

- DİYARBAKIR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ergani'de Sigara Denetimleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Şiddet son bulmuyor! Genç kadın, ölümden balkondan atlayarak kurtuldu Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek