Ergiad, Geleceğin Vizyoner İş Adamlarını Yetiştiriyor - Son Dakika

Ergiad, Geleceğin Vizyoner İş Adamlarını Yetiştiriyor

26.11.2012 13:50
Ergiad, Geleceğin Vizyoner İş Adamlarını Yetiştiriyor, System.String[]

Erzurum Girişimci İş Adamları Derneği (ERGİAD), üyelerine 'Uzun Ömürlü Şirket Stratejileri' konulu eğitim programı düzenledi.

Erzurum Girişimci İş Adamları Derneği (ERGİAD), üyelerine 'Uzun Ömürlü Şirket Stratejileri' konulu eğitim programı düzenledi. ERGİAD, eğitimle üye iş adamlarına farklı bakış açıları kazandırmayı amaçlıyor.

ERGİAD Eğitim Merkezi'nde düzenlenen programa bölgeden çok sayıda iş adamı katıldı. Katılımcılara; 'Dev Firmalar Neden Bir Bir Battı?', 'Dünün Ünlü Markaları Neden Yok Oldular?', 'Yakaladıkları Zirveleri Neden Başkalarına Kaptırdılar?', 'Hangi Yanlış Kararları Aldılar?', 'Neyi İhmal Ettiler?', 'Kim Neden Hala Dünyanın Bir Numarası?', 'Sürdürülebilir Başarı Stratejileri Nelerdir?', 'Yarından İtibaren Şirketinde Neyi Değiştirmen Gerekiyor?' gibi konularda bilgi verildi.

İş adamlarına eğitim veren Yılmaz Sönmez, ekonominin dişlilerini teşkil eden ticari kuruluşların, kalıcılığı ve verimli şekilde hayatlarını devam ettirmelerinin önemli olduğunu anlattı. Sönmez, "Kuruluşlar, bu sosyal bilinçle, yapılarını sağlam bir şekilde inşa etmeli, verimli bir şekilde de işletmelidirler. Bunu temin edebilmek için de şirketler, iç kontrol ve risk yönetimi kültürlerini kurumsal kültürlerinin içine dahil etmeliler." dedi. Sönmez, bu durumun ekonomik ve ticari sistemlerin kesintisiz, güçlü bir şekilde mevcudiyetlerini korumaları için gerekli olduğuna dikkat çekti. Sönmez, sistemleri bozuk olan şirketlerin ancak kültürlerini artırarak ayakta durabileceğini kaydetti.

Programın sonunda bir konuşma yapan ERGİAD Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Kara ise düzenledikleri eğitimlerin üyelerine birçok fayda sağladığını söyledi. Kara, bu tür eğitimleri ayda bir yapmayı planladıklarını sözlerine ekledi. Program sonunda, katılımcı iş adamları ile eğitmen Yılmaz Sönmez, günün anısına fotoğraf çektirdi.

Ergiad, Geleceğin Vizyoner İş Adamlarını Yetiştiriyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Ergiad, Geleceğin Vizyoner İş Adamlarını Yetiştiriyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç, adliye önünden fotoğraf paylaştı Parti grubunda Bahçeli'nin zor anları! "Ekmek yoksa pasta yiyin" sözünü hatırlayamayınca kürsüde kalakaldı İran medyası Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u şeytana benzetti: Paris İblisi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi Arkadaşından aldığı hatalı basım 100 TL'yi 70 bin TL'ye satıyor