Ergin: İncelemeler Sürüyor - Son Dakika

Ergin: İncelemeler Sürüyor

13.01.2012 12:20
Ergin: İncelemeler Sürüyor, System.String[]

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, hakim ve savcıların maçlar için bilet istediği iddialarına ilişkin incelemelerin devam ettiğini bildirdi.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, hakim ve savcıların maçlar için bilet istediği iddialarına ilişkin incelemelerin devam ettiğini bildirdi.

Ergin, CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek'in, şike soruşturmasında tutuklanan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın avukatı Faik Işık'ın, "her maça 50 ya da 100 bilet isteyen hakim ve savcıların bulunduğuna" yönelik iddiasına açıklık getirilmesini istediği yazılı soru önergesine, yanıt verdi.

Bakan Ergin, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu 3. Dairesince, bilet isteği iddiaları yönünden, iki ayrı dosya üzerinden yapılan incelemelerin halen devam ettiğini belirtti. - TBMM

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika Ergin: İncelemeler Sürüyor - Son Dakika


Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü