Son Dakika Haberleri: Ergo Mıyc Kış Trofesi İkinci Ayak Yarışları

Ergo Mıyc Kış Trofesi İkinci Ayak Yarışları

8 yıl önce

Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından düzenlenen ERGO MIYC Kış Trofesi İkinci Ayak Yarışları tamamlandı.

Ergo Mıyc Kış Trofesi İkinci Ayak Yarışları, System.String[]

Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından düzenlenen ERGO MIYC Kış Trofesi İkinci Ayak Yarışları tamamlandı.


Muğla'nın Marmaris ilçesinde gerçekleştirilen yelkenli yat yarışının ikinci gününde koy içi yarışı yapıldı. Sabah saatlerinde yarış komitesini taşıyan teknenin denize açılarak yarış parkurunu belirleyen dubaları yerleştirmesinin ardından, Netsel Marina'da bağlı bulunan yelkenli yatlar körfeze çıktı.


Yatlar bir süre Marmaris halk plajı açıklarında toplanarak, yarış için gerekli rüzgarın oluşmasını bekledi. Rüzgarın çıkmasının ardından koy içindeki yarışın startı verildi. Dubalardan en önce dönerek yarışı tamamlamaya çalışan yatlar, renkli görüntüler oluşturdu. Yarışı bitirerek Marmaris Limanı'na dönen yatları vatandaşlar ilgiyle izledi.


Yat Kulübü yetkilileri, 22 yat ile yaklaşık 230 yatçının katıldığı ERGO MIYC Kış Trofesi İkinci Ayak Yarışları'nın sonuçlarının hakem heyetinin yapacağı değerlendirmenin ardından açıklanacağını belirtti.


7 etaptan oluşan yarışların ikici ayağının ise 18 ve 19 Şubat tarihlerinde yapılacağı kaydedildi.


- MUĞLA

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 04:20 Kaynak: AASeçmenin yüzde 51.8'i İBB Başkanı İmamoğlu'ndan memnun değil
Bir Zamanlar Çukurova oyuncusundan ağızları açık bırakan itiraf: 38 doğum yaptım 28'i öldü Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektirerek tepki çeken hakimin, bir videosu ortaya çıktı