Ergün: Ülkenin Birlik ve Beraberliğe Şimdi Daha Fazla İhtiyacı Var - Son Dakika

Ergün: Ülkenin Birlik ve Beraberliğe Şimdi Daha Fazla İhtiyacı Var

5 yıl önce

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, ülkenin bugün daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

Ergün: Ülkenin Birlik ve Beraberliğe Şimdi Daha Fazla İhtiyacı Var, System.String[]

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, ülkenin bugün daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu söyledi.


Emekliler Derneği Ereğli Şubesi'nin kongresi Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongrede Divan Başkanlığına seçilen Genel Başkan Kazım Ergün yaptığı açılış konuşmasında, "Seçimlerin ardından insanlar birbirini kucaklamalı, ülkenin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Ülkemizin bir an evvel insan hayatını olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde toparlamasını temenni ediyoruz." dedi.


AK Parti'den Zonguldak Milletvekilliğine seçilen Faruk Çaturoğlu da konuşmasında halkın AK Parti'yi tek başına iktidar yapmayarak sandıkta iradesini gösterdiğini, diğer partilerin emekliler için verdiği sözlerin de takipçisi olacağını kaydetti. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal da bundan sonra emeklilerle daha fazla bir araya geleceklerini kaydetti.


Yapılan konuşmaların ardından tek liste ile gidilen kongrede mevcut başkan Ali Ayhan yeniden başkanlığa seçildi.

Haber Yayın Tarihi: 10.06.2015 04:34 Kaynak: CİHANSon Dakika

ABD'nin 11 askerinin İran saldırısında beyin sarsıntısı geçirdiği ortaya çıktı
Mahalle bakkalına giren iş insanı, vatandaşları sevince boğdu! İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü

Son Dakika Haberleri