Son Dakika Haberleri: Erhan Çelik Habertürk TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Oldu

Erhan Çelik Habertürk TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Oldu

4 yıl önce

Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliğine Erhan Çelik getirildi. Ece Üner, Show TV hafta içi Ana Haber sunuculuğu görevine atandı

Erhan Çelik Habertürk TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Oldu, System.String[]

Erhan Çelik bir süredir Ciner Grubu'nun diğer kanalı Show TV Haber Dairesi başkanlığını ve  Show Tv Ana Haber spikerliğini yapıyordu.  Erhan Çelik'ten boşalan Show tv Ana Haber Spikerliğine ise aynı gruptan  Ece Üner atandı. 

ANA HABER ECE ÜNER'E EMANET

Show Ana Haber'de sürpriz değişiklik. Kanalın ana haber bültenini  Habertürk Tv'nin başarılı haber programcısı ve beğenilen ekran yüzlerinden  Ece Üner sunacak.
 Show Tv Ana Haber bültenini bir süredir  Erhan Çelik sunuyordu.

ATAMA KARARI

"Show Haber Dairesi başkanlığı ve ana haber sunuculuğu görevini başarıyla yürütmekte olan çalışma arkadaşımız  Erhan Çelik 01.01.2014 tarihinden itibaren  Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevine atanmıştır. Çelik bu görevin yanısıra Show Haber'in genel sorumluluğunu da sürdürecektir" şeklinde duyuruldu.

YİĞİT BULUT'TAN SONRA GENEL MÜDÜR YÖNETMİŞTİ

Habertürk Tv'de  Yiğit Bulut'un ayrılmasının ardından Genel Yayın Yönetmenliği koltuğu boş kalmış, kanalı genel müdür yönetmişti.


 


Manisa'da Askeri Birlikte Enfeksiyon: 1 Asker Öldü, 350 Asker Hastanede Acı Haberler Peş Peşe Geldi! 5 Güvenlik Görevlisi Şehit Oldu, 4 Asker Yaralı
Erdoğan-Macron Görüşmesine Damga Vuran Konu!

1