Son Dakika Haberleri: Eric Frenzel Unvanını Korudu

Eric Frenzel Unvanını Korudu

11 gün önce

Kuzey kombine normal tepe/10 kilometre disiplininde zafer 2014 Sochi'deki gibi Alman kayakçının oldu.

Eric Frenzel Unvanını Korudu, System.String[]
NORDIC COMBINED PyeongChang 2018 Kış Olimpiyatları'nda kuzey kombine bireysel normal tepe/10 kilometre disiplininde şampiyon değişmedi. Kayakla atlama ve 10 kilometre kayaklı koşu olmak üzere iki ayaktan oluşan disiplinde Alman sporcu Eric Frenzel, 2014 Sochi'de elde ettiği şampiyonluk unvanını 2018 PyeongChang'da da korumayı başardı.

Kayakla atlama müsabakasını 106.5 metrelik derecesiyle beşinci sırada kapatan ve bu sebeple kayaklı koşu yarışına lider Franz-Josef Rehrl'in 36 saniye gerisinde başlayan Frenzel, uzmanlık alanı olan bu yarışta farkını ortaya koydu ve 24: 51.4'lük süresiyle altın madalyaya ulaştı.

Frenzel'in 4.8 saniye gerisinde ikinci sırayı elde eden Japon kayakçı Akito Watabe, 2014 Sochi'de olduğu gibi gümüş madalyanın sahibi olurken, 18.1 saniye farkla bitiş çizgisine gelen Avusturyalı Lukas Klapfer bronz madalya elde etti.
Kaynak: EuroSport.com


YORUMLAR


Erkek Kavgası Mahkemede Bitti! Sosyal Medyada Kuzeninin Çıplak Fotoğraflarını Paylaştı Çocuklar Duymasın'ın Yeni Havuç'u Alay Konusu Oldu, Yapımcı Eleştirilere Anında Cevap Verdi

Günler Öncesinden Haber Verilmişti, Kar Yağışı Trakya'da Başladı!