Erkek Aklı Filmi - Son Dakika

Erkek Aklı Filmi

04.12.2013 07:30
Erkek Aklı Filmi, System.String[]

Erkek Aklı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Erkek Aklı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Şöhret, para ve karizma Charles’a görünürde mükemmel bir hayat sunmuştur. Ne var ki aşkı onu aniden terk edince hayatı darmadağın olur. Sadık dostlarının yardımıyla zor da olsa kendisiyle yüzleşmeye çalışır.izleyicilere şu soruyu yöneltiyor: İnsan birini aynı anda hem sevip hem de ondan nefret edebilir mi?

Yönetmen: Roman Coppola

Senaryo: Roman Coppola

Oyuncular: Patricia Arquette, Katheryn Winnick, Bill Murray, Jason Schwartzman, Charlie Sheen

Filmin Türü: Komedi 0,

Orijinal Adı: A Glimpse Inside The Mind Of Charles Swan III

Yapımcı Firma: American Zoetrope, A24

Yapım Yılı: 2012

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce, Rusça, İspanyolca

Filmin Süresi: 86 dk.

Dağıtıcı Firma: Medyavizyon

Vizyon Tarihi: 31.05.2013

Erkek Aklı Filmi

Son Dakika Güncel Erkek Aklı Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gözü dönmüş koca, 2 çocuğunun evde bulunduğu sırada önce eski eşini sonra kendisini öldürdü İngiliz perakende devleri Peacocks ve Jaeger iflas etti Son Dakika! MSB, kasım sevk tarihlerini aralık ayına erteledi Son dakika! Bakan Elvan'dan faiz kararı sonrası Merkez Bankası mesajı: Fiyat istikrarını sağlama görevi Merkez'e aittir Uyuşturucu çetesi 'Mavi Kelebekler' çökertildi Nijeryalı iş insanı Orji Kalu, Arsenal'i satın almak için harekete geçti Rüzgara kapılan Türk paraşütçü, Lübnan kıyılarına zorunlu iniş yaptı Pes dedirten olay! Gündüz vakti otobanda arabalarını yol kenarına çekip ilişkiye girdiler