Son Dakika Haberleri: Erkek Arkadaşından Ayrıldığı Konuşulan Ünlü Fenomen Danla Biliç, Çıkan Haberleri Doğruladı

Erkek Arkadaşından Ayrıldığı Konuşulan Ünlü Fenomen Danla Biliç, Çıkan Haberleri Doğruladı

3 ay önce

Bir süredir erkek arkadaşından ayrıldığı konuşulan sosyal medya fenomeni Danla Biliç, ayrılık haberlerini doğruladı.

Yaptığı makyaj videolarıyla bir anda ünlenen Danla Biliç, hiç dilinden düşürmediği sevgilisi Berat'dan ayrıldı. Bir süredir ortalıkta dolaşan ayrılık haberleri üzerine Biliç, instagram hesabından açıklama yaptı. Güzel bir ilişki yaşadığını söyleyen Biliç, çirkin yorum yapanlara yine kendince cevap verdi.

İşte Danla Biliç'in paylaşımı;

"Hep günlük hayatımda yaşadığım kötü şeyleri, sağlığımla ilgili kötü şeyleri buraya yansıtmamaya çalıştım çünkü samimi bulmuyorum. Siz de beni bu yüzden sevdiniz böyle yapamaya da devam edeceğim. Ama bunu fırsat bilip yalan yanlış hikayeler uyduran şizoları da alttan alacak değilim. Sevmemeniz, eleştirmeniz kadar normal bir şey yok ama olmayan şeyler artık uydurmayın ruh hastaları. Ameliyatıma kadar tonla iftira attınız bir kez ses çıkarmadım. Şimdi aynısını ilişkim için yapıyosunuz. Söylediğim gibi çok güzel bir ilişki yaşadım ve kavgasız gürültüsüz çok tatlı bir şekilde bitirdik. Bunu açıklamak zorunda hissettiğime bile inanamıyorum sanarsın kim kardashian. Konumuza gelirsek su ruh hastalarına inanmayın canınızın sıkıldığını gördüm ben söyleyeyim dedim, her şey gayet yolunda."


YORUMLAR


"Muzlara HIV Enjekte Ediliyor" İddiası Fatih Altaylı'yı Kızdırdı: Lan Siz Salak mısınız MasterChef Murat Özdemir'in Eziyet Ettiği Papağan Tedavi Altına Alındı

Papağana İşkence Uygulayan MasterChef Murat Özdemir'in İfadesi Ortaya Çıktı