'Erkek Avcı'sının Son Kaçamağı - Son Dakika

'Erkek Avcı'sının Son Kaçamağı

08.09.2012 08:28

Alparslan Türkeş'in oğlu, Kaddafi'nin oğlu, İbrahim Tatlıses'in oğlu , Muslera derken şimdi de sıra Alp Kırşan'da.

Son dönemde yaptığı kaçamaklarla sürekli gündemde kalan Ebru Şancı bu sefer de kafayı Survivor'dan yeni dönen Alp Kırşan'a taktı.

Bir dönem Kaddafi'nin oğlu Seyfülislam'ın haremine bile girerek kendi deyimiyle hasekisi olan Ebru Şancı, şimdilerde neredeyse her hafta başka biri ile görüntülüyor. Çoğu zaman bu ilişkileri yalanlayan Şancı her defasında da magazinciler tarafından fotoğraflanıyor.

AK Parti İstanbul milletvekili Ahmet Kutalmış Türkeş, Libya'nın devrik lideri Kaddafi'nin oğlu Seyfülislam, İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo ve Galatasaraylı kalecisi Muslera gibi isimlerle yaşadığı aşklarla adından söz ettiren ve adı "erkek avcısı"na çıkan Ebru Şancı'ın son kaçamağı Zeynep Dörtkardeşler'le beraber olduğu bir süre önce gündeme gelen Alp Kırşan oldu.

Geçtiğimiz gece bir grup arkadaşlarıyla birlikte Bodrum'daki Catamaran Club'a giden Şancı ile Kırşan, bir ara sarmaş dolaş bir şekilde eğlendi. Şancı ile Alp Kırşan'in hedef şaşırtmak için ise bu sırada yanlarındaki diğer kişilerle dans etmeye çalışmaları dikkatlerden kaçmadı.

'Erkek Avcı'sının Son Kaçamağı

- Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin 'Erkek Avcı'sının Son Kaçamağı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

FIFA, Avrupa Premier Ligi'ni hayata geçirmeyi planlıyor Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Son Dakika: Türkiye'de 20 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 74 can kaybı, 1894 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan çevirdi! Bölge her an kontrol altına alınabilir Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti