Erkek giyiminde leke tutmayan nano teknoloji - Son Dakika

Erkek giyiminde leke tutmayan nano teknoloji

01.09.2020 12:20
Erkek giyiminde leke tutmayan nano teknoloji, System.String[]

ERKEK giyim markası Altınyıldız Classics, ütü gerektirmeyen Non Iron gömlekleri ile her yöne esneyen 360 koleksiyonuna ait tasarımları, su ve leke tutmayan Nano takım elbiselerini tanıttı.

ERKEK giyim markası Altınyıldız Classics, ütü gerektirmeyen Non Iron gömlekleri ile her yöne esneyen 360 koleksiyonuna ait tasarımları, su ve leke tutmayan Nano takım elbiselerini tanıttı.

Altınyıldız Classics, 360 derece hareket özgürlüğü sağlayan ceket, gömlek ve pantolonları ile şıklık ve rahatlığı bir arada sunduğunu duyurdu. Evde geçirilen bir iş gününün sonunda bile bakımlı görünmenin sırrını verdiklerini açıklayan Altınyıldız Classics, şekli bozulmayan  ceketlerin çok uzun süre ilk giyildiği halini koruyarak, dirsek izi yapmadığını kaydetti.?Su ve leke tutmayan nano takım elbiseleri ise stil sahibi erkekleri tatil dönüşü yoğun iş temposuna adapte ederken, pratikliği zirveye taşıdığını belirten Altınyıldız Classics,  ayakkabı modelleri ile de ofis temposunda hem sınırsız hareket özgürlüğü hem de şıklığı bir arada sunduğunu belirtti.


Erkek giyiminde leke tutmayan nano teknoloji
Erkek giyiminde leke tutmayan nano teknoloji
Erkek giyiminde leke tutmayan nano teknoloji

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Erkek giyiminde leke tutmayan nano teknoloji - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu, kadroya geri döndü Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Aydın'da esrarengiz olay! Arılar, Arapça yazılar yazıp kovanlarını terk ediyor 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı