Son Dakika Haberleri: Erkeklerin Başını Döndüren Cameron Diaz, Oyunculuğu Bırakıp Evinin Kadını Oldu

Erkeklerin Başını Döndüren Cameron Diaz, Oyunculuğu Bırakıp Evinin Kadını Oldu

10 ay önce

ABD'li aktris Cameron Diaz, Hollywood'daki film ve dizi kariyerine son verdiğini açıkladı. Cameron artık evinin kadını oldu.

Hollywood yıldızı Cameron Diaz, oyunculuğu bıraktı. Ünlü oyuncunun oyunculuğu bıraktığını arkadaşı Selma Blair açıkladı. Bu kararı oyuncunun eşi Benji Madden ile daha çok zaman geçirmek için aldığı belirtildi.

"OYUNCULUK YAPMAYA İHTİYACI YOK"

Selma Blair gazetecilere yaptığı açıklamada Cameron Diaz ile bir önceki gün öğle yemeği yediğini ve kararı kendisinin de orada öğrendiğini açıkladı: "Başka bir film yapmaya ihtiyacı olmadığını söylemek istiyorum. Muhteşem bir hayatı var, onu neyin geri döndüreceğini bilemem. Şu anda çok mutlu."

CAMERON DİAZ KİMDİR?

Cameron Diaz, 30 Ağustos 1972 yılında San Diego'da dünyaya geldi. İspanyol kökenli Kübalı bir baba ile İngiliz, Alman ve kısmen Çeroki kökenli ABD'li annenin kızı olan Diaz, 16 yaşında Hollywood'da bir partide tanıştığı fotoğrafçı sayesinde Elite Model Ajansı ile bir anlaşma imzaladı Modellikteki başarısı Japonya, Avustralya, Morocco ve Paris'te çalışmaya, Mademoiselle ve Seventeen gibi dergileride resimlerinin çıkmasına ve Calvin Klein, Coca Cola ve Levi's gibi büyük şirketlerin reklam kampanyalarında rol almasına neden oldu. 1994'de Jim Carrey'in başrol oynadığı "The Mask/ Maske" adlı aksiyon komedi filminde sinema kariyerine ilk adımını attı. Diaz en son 2014 yılında 'Annie', 'Sex Tape' ve 'The Other Woman' adlı filmlerle seyirci karşısına çıkmıştı.


YORUMLAR


15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Sahneden Düşerek Parçalanan Robot, Kendine Gelir Gelmez Konyaspor'u Sordu

Aydın'da Aday Gösterilen MHP'li Ümmet Akın: Aydın Yüzde 99 MHP'ye Bırakılacak