Erkin Arslan'dan İlk Solo - Son Dakika

Erkin Arslan'dan İlk Solo

22.05.2018 12:30
Erkin Arslan'dan İlk Solo, System.String[]

Besteci, Aranjör, prodüktör ERKİN ARSLAN, 45 yaşında yayınladığı ilk solo çalışması 'KADIN DEDİĞİN ZOR ŞEY' ile müzikseverlerle buluşuyor.

Bugüne dek Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Ceynur, Levent Yüksel, İrem Derici, Göksel, Emre Altuğ gibi pek çok ünlü sanatçıyla çalışan, birçok şarkılarının beste,söz ve aranjörlüğünü üstlenen, sahnede kendilerine piyanist olarak eşlik eden ERKİN ARSLAN, ilk çalışması 'Kadın Dediğin Zor Şey' ile  müzikal birikimini ortaya çıkarmaya hazırlanıyor.

45 yaşına geldiğinde, kadınları anlayamayacağı kanısına varan Erkin Arslan, bu düşüncesini kendi tabiriyle 'Türkçe Sözlü Garip Müzik' türünde, bir şarkıya dönüştürüyor.

Hem cinslerine ironik bir uyarıda bulunduğunu söyleyen Erkin Arslan, herşeye rağmen yine de pes etmeyeceğini de şarkıda belirtiyor.

Söz -  müzik - düzenleme ve prodüktörlüğü Erkin Arslan'a, ait olan 'Kadın Dediğin Zor Şey', MMY Records etiketiyle önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

Animasyondan oluşan klibin yönetmenliği, Emre Başaran ve Baran Baran'a ait.

Erkin Arslan'dan İlk Solo

Kaynak: Pembenar

Son Dakika Kadın Erkin Arslan'dan İlk Solo - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kaza sonrası özür dilemek için aracından indi, başka bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti "Sayılar düşmezse yeni yasaklar gelecek" diyen Bakan Koca, masadaki üç alternatifi sıraladı Çin aşısı Türkiye'de yapılmaya başlandı! İlk gönüllü öğretmen anne ve kızı Caddeye ismini veren ve hastalara şifa olan 'tek mezar' görenleri şaşırtıyor Arkalarından gelip küçük kızı istismar etti! Avcılar'da Ukraynalı aileye taciz şoku kamerada İçişleri Bakanı Soylu, cinayete kurban giden kadın sayısını açıklayıp isyan etti: Erkeklere sesleniyorum, kendinize gelin! Çinli profesörden şok eden 'mikrodalga silahı' iddiası: Hint askerleri diri diri pişti Ferit Şahenk, İstanbul'un gözde AVM'si İstinyePark'taki hisselerini Katarlılara satıyor
08:55