Son Dakika Haberleri: Erman Toroğlu'dan Arda Turan'a Tavsiye: İspanyol Sevgili Yap, Dilini Diline Değdir

Erman Toroğlu'dan Arda Turan'a Tavsiye: İspanyol Sevgili Yap, Dilini Diline Değdir

29 gün önce

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Arda Turan'la ilgili konuştu, "Bekar erkeksin. Güzel bir sevgili yaparsın, İspanyol kızı. Dil dile değerek yani konuşarak dil öğrenirsin." dedi.

Eski hakem ve futbol yorumcusu  Erman Toroğlu,  Barcelona'lı futbolcu  Arda Turan'la ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.  Erman Toroğlu,  Habertürk ekranlarında yayınlanan 'Burası Haftasonu' programına konuk oldu.  Erman Toroğlu'nun hedefinde Barcelonalı futbolcu  Arda Turan vardı.

"İSPANYOL SEVGİLİ YAPARSIN, DİL DİLE DEĞEREK DİL ÖĞRENİRSİN"

Arda Turan'ın  Barcelona'dan bir ev tuttuğunu ve  Türkiye'den arkadaşlarını davet ettiğini söyleyen Toroğlu, ' Barcelona gibi bir takıma gitmişsin. Dünyanın en iyi 3-4 takımından biri. Duyuyorum güzel bir ev tutmuş.  Türkiye'den arkadaşları geliyormuş. Kardeşim ben  Barcelona'ya gitseydim kesinlikle  Türkiye'den bir arkadaş istemezdim.  Barcelona'nın bayanlı erkekli bir çevresi var. Bekar da erkeksin. Güzel bir sevgili yaparsın, İspanyol kızı. Dil dile değerek yani konuşarak dil öğrenirsin.  Barcelona'nın o güzel doğasında kol kola gezersin' dedi.

"ARDA'DAN BÜTÜN TAKIM ŞİKAYETÇİ"

Toroğlu,  Arda Turan'ın takım arkadaşı  Messi'nin düğününe katılamadığının hatırlatılması üzerine ise 'Bütün takım şikayetçi, lisanı iyi konuşamıyor. Arda'yı çok fazla tanımam ama bir yere gidiyorsunuz ve arkanızda  Türkiye gibi bir ülke var. Orada bazı şeyleri güzel gösterin, iyi şeyler yapın.  Nihat Kahveci gitti  İspanya'ya çok başarılı oldu. Adam gitti oynadığı takımın alt yapısında çalıyor. sen  Barcelona'ya gittin sen daha iyisini yap. ' ifadesini kullandı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Arka Sıradakiler'in İbo'sunun Son Halini Gören Tanıyamıyor Rasim Ozan Kütahyalı'nın Canlı Yayındaki +18'lik Hakareti Boşnakları Ayağa Kaldırdı
AK Parti'de Çifte İstifa! Mardin ve Van İl Başkanları İstifa Etti