Ermeni dövüşçü, Türk dövüşçüyü boğarak öldürmeye çalıştı! - Son Dakika

Ermeni dövüşçü, Türk dövüşçüyü boğarak öldürmeye çalıştı!

06.10.2019 23:47

Rafael Abrahamyan isimli Ermeni dövüşçü, Türk rakibi Batuhan Akduman'ı boğarak öldürmeye çalıştı. Hakemin ayırma çabaları hiçbir işe yaramadı.Bir süre sonra fenalaşan Akduman baygınlık geçirdi.

Sosyal medyada paylaşılan dövüş sahnesi izleyenleri dehşete düşürdü. Ermeni dövüşçü Rafael Abrahamyan ve Türk dövüşçü Batuhan Akduman arasında bir müsabaka gerçekleşti. Müsabaka esnasında Abrahamyan, Türk dövüşçü Batuhan Akduman'ı boğarak öldürmeye çalıştı.

TÜRK SPORCU FENALAŞARAK BAYILDI

Hakem araya girdiyse de başarılı olamadı. Ermeni sporcunun uzun bir süre boğazını sıktığı Batuhan Akduman bir süre sonra fenalaşarak bayıldı.

ERMENİ SPORCUDAN RAHAT TAVIRLAR

Hazır bekleyen sağlık ekipleri kendinden geçen sporcu Akduman'a müdahale ederken, Rafael Abrahamyan isimli sporcunun ring üzerinde sergilediği rahat tavırlar dikkatlerden kaçmadı.

Ermeni dövüşçü, Türk dövüşçüyü boğarak öldürmeye çalıştı!

Son Dakika Güncel Ermeni dövüşçü, Türk dövüşçüyü boğarak öldürmeye çalıştı! - Son Dakika

YORUMLAR (111)
  • Bjkli: Yorumlara bakıyorum ve Türk lehine yapılan ne kadar çok yorum varsa acayip Dislike almis. Anlaşılan fazla kansız var bizden gibi gözüküp karanlıklara gizlenen ki anca el altından bunları gösteriyorlar. Mekan Erzurum gencler kendine güvenen Ermeni postu ardına gizlenenler varsa alta yorum yapsın buluşmak kolay Cevap Yaz 6 113 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı