Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi - Son Dakika

Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi

31.10.2020 00:06

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan'ın kadın birliklerini oluşturacaklarını açıklamasının ardından Ermenistan ordusuna gönüllü olarak katılan bir grup kadın asker, Dağlık Karabağ cephesine geldi.

Azerbaycan ordusunun, işgal altındaki topraklarını kurtarmak amacıyla başlattığı operasyonda ağır kayıplar veren, bölücü terör örgütü PKK ile iş birliği yapan Ermenistan'da kadınların da silah altına alınacağı açıklanmıştı. Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan, "13 kadın ile birlikte 'kadın birlikleri' oluşturup eğitimlere başlıyoruz. Ardından da cepheye gideceğiz. Vatanımızı düşmana teslim edemeyiz" ifadelerini kullanmıştı.

KARABAĞ CEPHESİNE GELDİLER

Tüm bu gelişmelerin ardından, Ermenistan ordusuna gönüllü olarak katılan bir grup kadın asker, Dağlık Karabağ cephesine geldi.

İşte o görüntüler:

Ermenistan ordusu kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi
Ermenistan ordusu kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi
Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi

Son Dakika Dünya Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı 6.6 büyüklüğündeki depremde tsunami Sığacık'ı yerle bir etti İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 20'ye, yaralı sayısı 786'ya yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak